Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elfogadni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni és szeretni önmagad?

Figyelt kérdés
23éves pasi vagyok akinek nem volt még bnője és az első csókon sincs még "túl".Születésem óta nem látok az egyik szememre ami az önbizalomhiányom és félénkségem legfőbb oka.Nem tartom magam teljes embernek és nagyon stresszelek idegen környezetben nehogy valaki észrevegye mivel figyelnem kell rá..Amúgy 180cm és 60kg vagyok és külsöre kisfiús.Na meg nem igazán megy nekem a csajozás sem,nem nagyon tudom hogy miröl lehetne elsö körben beszélgetni, úgy olyan eröltetett az egész..szal nehezen ismerkedem..Na meg nem tartom magam férfiasnak sem..
2011. aug. 22. 22:06
 1/10 MákosLajos ***** válasza:
többféle módszer van van aki a drogra esküszik van aki a piára van van aki a prostikra van aki a művészetre van aki nem tesz semmit ez a te utad neked kell meg lelned....
2011. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jah ez még hozzátartozik a "történetemhez"


Sajnos ezen nem változtathatok..de nem szeretem magam..és nem hiszem el h igy kelleni fogok valakinek.Belsö tulajdonságaim: rendes udvarias kedves vagyok és talán kicsit lelkizős is..öszinte és hűséges tipus vagyok..

2011. aug. 22. 22:10
 3/10 A kérdező kommentje:
2011. aug. 22. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben egy normális pszichológushoz, vagy valamilyen alternatív gyógyítóhoz, "ezoterikushoz"esetleg agykontrollra - sokszor többet és jobban segítenek, mint a hagyományos szakember.

Az első lépést már megtetted - felfogtad, hogy a sorsodért magad vagy felelős, és hogy elsődlege lépés az önbizalomhiány felszámolása.

Sokat segíthet egy jó baráti társaság - van ilyen? Ha nincs, keress egy csoportot.

Ezen kívül van egy csomó, nagyon jó könyv a témában. Javaslom a Mars és Vénusz párkeresőben könyvet, de a helyedben elolvasnék még valamilyen pozitív programozásról szólót is, pl. Hogyan jussunk ötről a hatra.

Mihelyt megjön az önbizalmad, automatikusan lesz témád mindjárt az első randin, ne aggódj.

2011. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne frusztráld magad!!!! Mindenki megtalálja a párját egyszer!

Én is 23 vagyok , egész serdülőkoromat végig nyavalyogtam hogy miért nincs barátnőm??,nem kellek én senkinek...bla-bla-bla


21 voltam amikor derült égből a villámcsapás....és jött a szerelem , tartott egy évig.

Most meg pont szarok az egészre, úgy is megtalál a szerelem ha itt az idő!


A szemeddel kapcsolatban csak annyit tudok mondai, hogy volt egy ismerősöm, akinek gyerek korában fűnyírás közben kicsapta a szemét egy üvegszilánk. Megműtötték de sajnos nem lett túl szép (olyan teli barna lett s szemgolyója, mintha az egész szeme egy pupilla lenne, kicsit horrorisztikus volt a műtét után látni)


És mégis van barátnője!

Szal fel a fejjel!!!! :) jah és a sport nagyon jót tesz, nem csak a testnek hanem a léleknek is!!!


23/f

2011. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nincs okod az aggodalomra! Egyrészt a külsőség csak egy dolog, a szemedtől függetlenül is lehetsz olyan vonzó, mint akárki más! Találsz majd egy olyan lányt, akit ez abszolút nem fog érdekelni, mert azt szereti, ami Te vagy, mindeneddel együtt, és hidd el, tökéletesnek fog látni! Másrészt, ahhoz, hogy mások elfogadjanak, először magadat kell elfogadnod - közhely, de így van. Ne félj az ismerkedéstől, légy határozott! Menni fog! :)
2011. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy titkolod a "betegséged" inkább mond el mindenkinek, így nem kell görcsölnöd a dolgokon hogy elrejtds stb. Semmi gond nincs azzal ha nem látsz az egyik szemedre
2011. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én speciel drága ruhákban járok, a hajam jól áll, szép barna vagyok, fogfehérítésen is voltam sbt... és láss csodát én ímádom magam! :D:D
2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:18!


lehet hogy te imádod magad, de én pl nem bírnék megmaradni egy szolibarna sznob pasi mellett, akinek a tükör a legnagyobb barátja.

plusz: ha pénzes vagy jó neked. de ezt nem mindenki teheti meg,de nem is baj, mert az ego látom ebből fakad, és hál istennek vannak még normális pasik.


kérdező srác!

túlságosan ráparázol a dologra. nyugi!

2011. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!