Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek találkozni vele. Hogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek találkozni vele. Hogan győzhetném le ezt?

Figyelt kérdés

VAn egy srác,holnap fogok vele találkozni elöször,nem rég ismertem meg.A tegnapi randinkat lemondtam mert féltem,a mait is:S(bár ennek más oka volt) maradt a holnap.Azt már tutit nem mondom le!Csak félek de igazából nem is tudom hogy mitől.


(Más pasiknál is ez volt,hogy az első pár talit lemondtam amjd erőt vettem magamon és elmentem)


2009. nov. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az msn függőség átka. ezt műveli a net az emberekkel.

Amúgy lehet hogy csak izgulsz. De ha ilyen fóbia szerű remegés mint a tömegiszony, akkor már gondod van.

2009. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ien :/

csomo talit lemontam me féltem..

de amikor olyannal randiztam akit már igy ismerek vagy láttam már akk tökre nemféltem..

2009. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy? :)
2009. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet halaszgatod,annál jobban magával fog radagni a randitól való félelem,úgyh inkább azt próbáld meg mondogatni magadnak, hogy 'önmagamat adom,jó fej vagyok,nem lesz semmi gond a randin'. A negatív, gátló gondolatokat pedig hesegesd el!:)
2009. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én azzal nyugtatnám magam, hogy úgy megyek el a randira, hogy csak úgy találkozunk. nem várok semmit tőle. csak úgy találozok vele, mint bármelyik haverommal. nagyon fontos, hogy előtte növeld az önbizalmad. vedd fel a kedvnec ruhád, csináld addig a hajad, míg nem áll úgy, ahogy te szeretnéd. időt nem kímélve. ha kész vagy, nézd meg magad jól a tükörben.-> "mekkora jó csaj vagyokmár!:D" szerintem ezek tutira könnyítenek.:)
2009. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj,mire én rávettem magam a találkára a barátommal :-D

Mindig kitértem előle,akárhányszor kérte,hogy találkozzunk végre...


Aztán egyik nap erőt vettem magamon,és randiztunk.Azóta együtt vagyunk,jó volt az első találka :-D


Tessék elmenni!Szerintem nem csak te,hanem ő is izgul!

Ne húzd az időt,mert előbb-utóbb besokall és elege lesz.

Azt érezheti,hogy nem is akarod látni,nem vagy rá kiváncsi!


18/L

2009. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!