Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy kissé beképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kissé beképzelt, nagyon szép lány kezdeményezne egy srácnál aki nem tetszik neki, csak azért mert a srácnak bejön?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok? :)
2011. szept. 9. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám sok barátnőm mondja, hogy milyen szép vagyok, és hogy mennyire jó nekem, hogy ilyennek születtem. Ennek ellenére már egy éve egy olyan pasiba vagyok szerelmes, aki az abszolút átlagot képviseli.

És nem azt nézem, hogy márkás-e a ruhája, vagy sem, hanem hogy ízléses és ápolt, vagy sem.

2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A válasz nem. Maximum érdekből.
2011. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy éppen unatkozik és megszívatja egy kicsit a srácot? akkor simán. Kezdeményez nála, beveti minden női csáberejét és amikor a srác azt hiszi végre, hogy megtörtént a csoda, akkor a létező legrosszabb pillanatban megalázó módon lepattintja. Ő fényezi utána magát, hogy mekkora csaj vagyok, mert ezt a balekot is megaláztam, az illető pedig járhat pszichológushoz hónapokig/évekig, mert annyira összetöri őt.
2012. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!