Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 éves jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves jó megjelenésű, elvált,2 gyermekes férfinek mekkora esélye van a 20 év körüli nőknél?

Figyelt kérdés

Tudom, ma már a korkülönbség annyira nem számít.

Az, hogy van már családja az embernek viszont lehet probléma.


2011. szept. 9. 21:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

72%-os utolsó válaszoló!

Mégis miért lenne ciki?

Én esküszöm nem értem azokat, akik ezt elítélik. 20 évesen az ember felnőtt, 25 évesen főleg. Vagy tanul, vagy dolgozik, felelősséget vállal a döntéseiért, felnőtt, önálló döntésekkel rendelkező nő. Semmi ciki nincs abban, ha egy felnőtt férfi beleszeret egy felnőtt nőbe.

Ha egy 17 évesbe lennél szerelmes, na akkor elgondolkoznék, hogy mi a fene bajod van,de egy 20-as éveiben járó nővel semmi probléma.

Szóval hívd nyugodtan randira,nem kötelező olyat választani, aki 30-as vénlány (már bocsánat, hogy így fogalmazok, de általában az ilyen típusú rosszindulatú nők szidják legjobban az ilyen korú párokat)

2011. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
100%
Szerintem annyi esélyed lenne mint mókusnak az erdőtűzbe
2011. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Ha fel tudod venni a fiatalos ritmust nem gond.

Én 32 évesen is nehezen képzelném el hogy péntek-szombaton bulizzak, a 20 éves barátnőit elviseljem, meg hogy újraéljem a korábban letudott problémákat.


De neked kívánok szerencsét egy kalappal, cowboy!

2011. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
ma 21:18 te vagy a szánalmas mivel egy álomvilágban élsz,vagy még egy tapasztalatlan kis lotyó vagy... igaza van a válaszolónak,nagyátlagban pénztárca függő a dolog,melyik 20 éves csajszi menne hozzá egy csóró lepukkant 35 munkanélküli,2 gyerek+feleség után megnyomorodott emberhez? még kiejteni is mókás,való életben elképzelhetetlen
2011. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Valóban számít a pénz is, de nem csak a pénz. Nyílván legyen munkája az illetőnek és ne nyomorogjon, de nem kell arany kastély.
2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig te vagy az.

Általában azok szajkózzák a pénz szöveget, akiknek nincs kapcsolatuk és nincs szerencséjük sem a lányoknál. Természetes védekező reflexe az embernek, hogy magán kívülinek gondolja a problémákat, bukott vizsgáért sem magunkat hibáztatjuk, hanem a tanárt meg a többieket és a sorsot. Viszont azért legbelül tudni kellene, hogy igenis hibásak vagyunk bizonyos dolgokért.

Ja és egy épeszű lány sem fog összejönni egy olyannal, aki kompletten szidja a női nemet. Nem is lenne boldog párkapcsolat, ha ez a baromság igaz lenne. Ideje lenne szétnézni és megnézni milyen anyagi helyzetben vannak jelenleg az emberek. Nem sok gazdag férfit fogsz találni és egyedülálló is lesz közöttük. Alig lenne a nőknek párjuk, ha mindenki erre menne.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincsenek pénzre menő nők, de közel sem annyi, mint amennyit egyesek gondolnak, az egész női nem pedig abszolút hülyeség.

2011. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A 78%-osnak pedig igaza van. Az számít, hogy ne egy munkakerülő alak legyen, aki a nőtől várja el, hogy eltartsa. Ha valaki szerint ez anyagiasság, akkor igen, anyagiasak vagyunk.
2011. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

És mit szóltok, ha azt állítom, hogy ha valaki a pénz felől közelíti meg a dolgot (nőt) akkor olyan nőt fog találni akinek az számít.

Viszont ha magadat adod (és nem a pénzed) akkor olyat fogsz találni, aki teged szeret.

2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ha a gyerektartás levonása után épp hogy csak el tudod tartani magad, akkor nem vagy nyerő pozícióban.

Tényleg nem palota kell, csak egy saját kecó, ahol a megélhetésed nem visz el mindent.

2011. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ha valaki a pénz felől közelíti meg a társkeresést és gazdag, akkor tényleg csak az ilyen nőknek fog kelleni. Ha viszont még nem is gazdag, akkor az olyanoknak sem.

Nem tudom melyik helyzet a jobb.

Azzal viszont tökéletesen egyetértek,hogy,aki önmagát adja és olyat keres, akit szeret és viszont szereti,akkor találni is fog.

2011. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!