Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 éves jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves jó megjelenésű, elvált,2 gyermekes férfinek mekkora esélye van a 20 év körüli nőknél?

Figyelt kérdés

Tudom, ma már a korkülönbség annyira nem számít.

Az, hogy van már családja az embernek viszont lehet probléma.


2011. szept. 9. 21:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
ma 21:51 hiába mondod nekem :) vicces hogy lázadnak ilyenkor a nők,hogy hőő nem a pénz meg ez az,de hogy a francba ne lenne fontos hogy biztos anyagi háttér megvan e egy leendő családnak,vagy napról napra éltek :) ezt hiába magyarázod te is én is mindenki tudja hogy nem mind1.Másik védekező mehanizmus dumáddal is tévedsz,18 éves korom óta (hat éve) párkapcsolatban élek,igaz nem sok pénzem van de van 1 hitelmentes lakásom 1 autóm,kajám,de mindér magam dolgoztam meg így meg úgy.
2011. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig a te támadó viselkedésed a vicces, ha már itt tartunk.

A család élelmezése fontos, ki mondta,hogy nem? Viszont elfelejtetted, hogy amióta egyenjogúság van, a nők is dolgoznak és tanulnak, ketten keresik meg a havi bevételt.

Ha pedig párkapcsolatban élsz és így gondolkozol, akkor nem tiszteled és nem szereted a barátnődet.

Nyugodtan mondhatnám, hogy minden férfi csak a szexre hajt, körülbelül annyi valóságalapja lenne, mint annak, amit te mondtál, viszont mocskosul szégyellném magam, ha ezt úgy mondanám, hogy közben van párom, aki szeret engem.

2011. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Solarian ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem sok. Bár próbálkozni mindig lehet.
2011. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
33%
De undorító már ez a világ! 17-20-on éves lánykák 30-as 40-es férfiakkal vannak, lennének, ill. fordítva.
2011. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
59%
35 éves voltam , 2 gyerekkel(10 és 13 évesek voltak) és válófélben voltunk. megismerkedtem egy lánnyal ő független volt és 22 éves. ez 13 éve volt és azóta is vele élek!(már mondtam neki ideje lenne lecserélni egy 22 évesre! persze csak tréfából). ja és viszonylag lapos volt a pénztárcám mert otthagytam mindent a gyerekeknek,úgyhogy még jó partinak se számítottam.
2011. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, akkor jó eséyled van.
2011. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21.14-nem üzenem: én 42 vagyok, elvált, két gyerekes apa, távol a gyerekeitől. 162 cm magas, sportoló.
2011. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó ez aranyos volt :) Biztosan nagyon rossz lehet távol a gyerekektől, de az egy dolog, hogy én nem szeretem őket. Arra sosem lennék képes, hogy akadályozzak egy apa gyermek kapcsolattartást. Szerintem ez fontosabb, mint az anya gyerek kapcsolat. Akármennyire is távol élnek, azért biztosan van találkozás, ami pedig akarva akaratlanul ritkulna. Nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel.

A másik dolog pedig, hogy én 178 cm vagyok :)

Azért köszönöm, tényleg kedves volt:)

2011. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!