Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek suliba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek suliba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rengeteg talán nem "dögös" de aranyos csaj jár hozzánk, sokszor tele van velük a folyosó, és én az olyanokat imádom :$ De nem tudom h szólítsam le őket, h ismerhetném meg...nincs túl sok önbizalmam, a "szia, tetszel, megismerhetlek" dolog nekem nem gyerebe :S Általában akik tetszenek nem nagyképűek, meg nem áll fent az a minden fiú nyal nekik dolog...ha értitek...5letek? 18f
2011. szept. 9. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Mutogasd nekik a péniszed.
2011. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
qrva elmés gratula :D de veled ellentétbe nem szakmunkásba járok, ott tudom h ez is természetes :)
2011. szept. 9. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemista vagyok.
2011. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor biztos lefáraszt :P
2011. szept. 9. 22:30
 5/15 anonim ***** válasza:
hát pedig nem úszod meg beszélni is kell ám
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kell a segitseg pls kommentáljatok
2011. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ez a +szia szeretnélek emgismerni+ nekem se jönne be (lány vagyok), szerintem olyan esetlen, gyerekes szöveg. próbálj a közelükbe férkőzni különórákon, menzán, könyvtárban, stb. ha együtt várton a tanári előtt és van nála könyv akkor a könmyvről "jaj de jó köünyv, neked is tetszik", stb..

ha új akkor "szia új vagy," stb.:D

2011. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
megfogadom :)
2011. szept. 9. 22:39
 9/15 anonim ***** válasza:
szia,nincs 1 cigid/adsz 1 tüzet?
2011. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem fogok kunyizni, és ált azok a csajok akik bejönnek nem cigiznek :)
2011. szept. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!