Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bölcsészkaros lányok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsészkaros lányok tényleg gazdag pasikra hajtanak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Egy valamit kifelejtettetek. Ez főleg a csinos és önmagukkal szemben hiú lányokra jellemző. A túlsúlyos, csúnyácska nők sokkal hűségesebbek a férfihoz,és rengeteg pozitív tulajdonsággal kompenzálják a szépségük hiányát. Jó családanyák, odaadóbbak, kiválóan főznek stb. Ezt lehet afféle általánosításnak is venni mert többségében tényleg ez a jellemző. Egyébként én az ilyen hataloméhes lányokkal ügyesen el szoktam játszani, mindig csak annyit kapnak tőlem hogy továbbra is kitartsanak mellettem, és miután meguntam őket akkor szépen eldobom mint a használt zsebkendőt mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül. De nem voltam ám mindig ilyen csak miután összetörtek egy kapcsolatban elhatároztam,hogyha egy nő ki akar használni akkor én még jobban kihasználom. Remélem egyszer találok még olyan nőt aki tényleg engem szeret
2011. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda ostobaság!

Én hiú vagyok, jobban szeretem a gazdag pasikat, de érzelmileg is 100%-ban bedobom magam. Ha nagyon akarok, főzni is tudok, és majd családot is szeretnék.

Nehéz elhinni, de van olyan nő, akiben minden megvan :)

2011. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én hiú vagyok, jobban szeretem a gazdag pasikat, de érzelmileg is 100%-ban bedobom magam. Ha nagyon akarok, főzni is tudok, és majd családot is szeretnék.

Nehéz elhinni, de van olyan nő, akiben minden megvan :)"


Persze, hogy bedobod magad, mert az mégsem mondhatod, hogy csak a pénz miatt vagy vele. A mosógépet bárki be tudja kapcsolni és gondolom a főzés kimerül nálad az egyszerűbb ételek elkészítésénél. A család is csak akkor kell majd, ha lesz egy balek aki eltart. Komolyan azt hiszed, hogy ezek erények és a férfiak erre vágynak? Hát nagyon nem.

2011. szept. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Te is valami kis szánalmas ocsmány, csóró lehetsz, vagy egy olyan nő, akire jobb nem is használni ezt a szót.


Erényeim ezen kívűl még vannak. Szeretnéd, hogy felsoroljam?

Ez vagyok: megértő

kedves

segítőkész

intelligens

illedelmes

......



És nem csak egyszerű ételeket tudok megfőzni.

2011. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt kifelejtettem, hogy még jó, hogy nem úgy akarok gyereket szülni, hogy egy fillérem sincs. Mindent meg akarok adni a gyermekemnek.


Miért, te szeretnéd azt, hogy azon sírnál minden este, mit adsz a gyerekednek enni? Vagy te is többszázezres segélyt kapsz, vagy mi? :D

2011. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Az ország el van adósodva, az emberek csórók. Ennek ellenére mégis sokan házasodnak úgy, hogy alig van valamijük és még gyereket is vállalnak. Vagy szerinted, minden nőre jut egy gazdag férfi? A annyira okos és megértő lennél, akkor tisztában lennél ezzel. És nem kapok több százezres segélyt, de nem fogok feleségül venni egy gazdag nőt, csakhogy kényelmes életem legyen és közben arra hivatkozok, hogy a gyerek miatt tettem.
2011. szept. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Beleszólnék... Elég nagy bajban lenne az ország, ha csak olyan nő szülne gyereket, akinek sikerült behálóznia egy gazdag férfit. Így is kevés gyerek születik, akkor pláne kevés születne. Főleg, ha azt nézzük, hogy a direkt gazdag férjet kereső nők nagyon-nagyon gyakran nem akarnak gyereket, tulajdonképpen semmit nem akarnak, csak élni az eltartott nők életét...

Persze más az, ha egy nő tényleg szerelmes lesz egy férfiba, de a férfiba és nem a pénzébe. Erre múlt nap hallottam egy jót, ahol Gábor Zsazsáról beszéltek... "Hatalmas pénzekhez ment hozzá." Mennyire igaz!

Illetve a környezetemből ítélve a gazdag férfi sokkalta jobban megbecsüli az olyan feleséget - valljuk be, nagyon jogosan -, aki akkor is mellette állt, mikor szegény volt, mint a templom egere, aztán gazdagodott meg, mint az olyan nőt, aki jön a pénz szagára, mint valami kutya.

2011. szept. 27. 07:50
 18/21 A kérdező kommentje:
És egy valóban értékes nő nem kérkedik a pozitív tulajdonságaival. Mikor valaki felsorolja, hogy ő intelligens, kedves, megértő, illedelmes ésatöbbi, akkor olyan hatást kelt, mint mikor az eladó a boltban sorolja egy TERMÉK pozitív tulajdonságait, hogy VÁSÁROLJÁK MEG. ;)
2011. szept. 27. 07:53
 19/21 anonim ***** válasza:
31%

12:24-es vagyok!


Először is a félreértések elkerülése végett még egyszer hangsúlyoznám, hogy általánosítottam ami nem zárja ki a kivételt. Viszont egy olyan nő aki rengeteget tesz az alakjáért és költ megjelenésére nem elégszik meg egy szegény férfival tehát őt nem csak szexuálisan de anyagi téren is ki kell elégíteni. Az önzése pedig odáig fajul ha bármi hiányérzet éri azt máshol pótolja. Én is egy ilyen lányt fogtam ki és annak ellenére hogy minden tőlem telhetőt megadtam neki őt csak egy valami motiválta. Viszont a molett, előnytelen külsejű lányok sokkal odaadóbbak és hűségesebbek és ez nem feltétlenül a megjelenésük hanem gyakran az életmódjuk és a temperamentumuk következménye. Számtalan boldog példát látok ezen a téren baráti és rokoni körökben is. Egy biztos aki túl magasra teszi a mércét az jobban megüti a bokáját. Aztán jönnek a stricik, meg a damu roland félék akik agyonverik őket, meg megcsalják fűvel fával aztán talán megtanulják ők is, hogy hosszútávon nem a külsőségek számítanak hanem hogy szeretve legyen az ember.

2011. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

"Erre múlt nap hallottam egy jót, ahol Gábor Zsazsáról beszéltek... "Hatalmas pénzekhez ment hozzá."


Szintén ő mondta, "Ha egy férfi elég gazdag, akkor nem lehet csúnya". De legalább őszinte.



"a gazdag férfi sokkalta jobban megbecsüli az olyan feleséget - valljuk be, nagyon jogosan -, aki akkor is mellette állt, mikor szegény volt, mint a templom egere, aztán gazdagodott meg, mint az olyan nőt, aki jön a pénz szagára, mint valami kutya."


Igaz, mert elvileg az lenne a lényeg, hogy együtt szerzik meg a vagyont, és nem az egyik fél várja el a másiktól. Arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy egy ilyen nő, akkor is kitart-e majd a férfi mellett, ha megint elszegényednek, vagy akkor már túlságosan hozzászokott a jóhoz és keres mást magának.

2011. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!