Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e valami jó taktika ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami jó taktika ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A lánnyal csak futólag találkoztam kb. 1 éve, facebookon ismerősök vagyunk, de amúgy nem randiztunk még soha, csetelni sem cseteltem vele. én 25 vagyok, ő 22 éves.

Kb. 1 hete lájkolta az egyik fényképem. Tudom, hogy nincs jelentősége, de örültem neki. Pár, egy-két szavas e-mailben elhívtam kávézni, megadta a telefonszámát is. Sajnos csak 2 hét múlva tudok vele találkozni, ezt meg is írtam neki, aranyosan válaszolt, azt mondta, hogy "majd találkozunk ha ráérsz. ne félj".

Persze, hogy félek, mert nagyon tetszik a lány, izgulok, hogy megfelelek-e neki.

Van-e valami jó taktika ilyen esetben? lájkoljam én is az egyik fényképét? Esetleg írjak neki egy sms-t? Ha igen, mit? Frappáns gondolat most nem jut eszembe. Nem vagyok biztos a dolgomban, nem tudom, hogy tetszem-e neki vagy sem, egyáltalán nem ismerem, közös ismerősünk nincs. Egy levelezést ilyen helyzetben meg nem tudom, hogy kezdjek el, egy rendezvous után könnyebb lenne.. áh!

Megnyerő szeretnék lenni a szemében, "charming", ahogy az angol mondja. Vagy csak simán 2 hét múlva hívjam fel, amikor ráérek?

Más. Lehet, hogy hülye gondolat, de hihetetlen, hogy egy ilyen lánynak ne legyen barátja, legalább is a családi állapota "egyedülálló". Érdekes.


2011. szept. 11. 21:15
1 2
 1/15 krvua ***** válasza:
62%
van.
2011. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miből gondolod? :)
2011. szept. 11. 21:19
 3/15 krvua ***** válasza:
62%
fingom nincsen... fel akartalak dobni... scak a kérdést olvastam el:)
2011. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 krvua ***** válasza:
80%

elolvassam és ugy adjak egy választ?

(ahoz fel kell pontoznod mind a 3 választ és meg lesz a kockázata annak hogy vmi poént írok.)

2011. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én is vicces srác vagyok. de fogalmam sincs, hogy kell "felpontozni". ;)

Tényleg örülnék egy komoly válasznak, egy jó viccet adok érte cserébe:


Tömött buszon:

- Uram, maga fingott?

- Természetesen! Miért, mit gondolt, mindig ilyen büdös vagyok?!


na jó. :)

2011. szept. 11. 21:26
 6/15 krvua ***** válasza:
47%
a válaszok jobb alsó sarkaiban hüvelykujj felfele
2011. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 krvua ***** válasza:
100%
nopara:) beszélgess vele cseten hogy azóta mi történt vele.
2011. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
A 4-4-2 az jó taktika szokott lenni, és be is válik, ha az edző jól alkalmazza. Ha 3-4-3-at alkalmazol, az kicsit gyors játékot fog produkálni, bár meglássuk mit hoz a mai Palermo-Inter meccs. Ők is ebbe játsznak. Sorolhatnám még a taktikákat,de felesleges. Amit jónak gondolsz,azt alkalmazd, és add meg a helyet, a játékosaidnak is. Rajzold fel a mágnestáblára a gondolataidat. Hajrá.
2011. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Írj neki egy smst ezzel a szöveggel:


Az jutott eszembe, hogyha talizunk akkor hátulról teszem be! :D


Na komolyra véve a szót! Ne görcsölj rá, írj neki hogy azért írsz hogy nehogy elfelejtsen téged mert a te fejedben egész nap csak ő járt! meg hogy várod a talit. Vagy valami ilyesmi! Vagy írj neki valami verset!

2011. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan taktika, amin múlna bármi is. Jól kell kinézni, és ennyi az egész.
2011. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!