Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 hónapja megismertem egy srácot,ő jött oda hozzám,egész este beszéltünk,barátunk lettünk,de a férfi-női vonzalom,azaz a kémia már azóta működött köztünk,ezt láttuk is mind a ketten.

Hallottam,hogy csak idő kérdése, hogy egyik vagy másik félnél ez mikor csap át szerelembe.

Ebbe a helyzetbe kerültem,a fiú egy hete bevallotta,hogy szerelmes belém,én szeretek vele lenni,elveszíteni nem akarom,amikor azt mondja,hogy szeretlek,jól is esik,de kínos is,mert nem tudok rá mit mondani,mert az az igazság,én nem lettem belé szerelmes,nálam megmaradt a kémia,ezt neki is elmondtam,látom,hogy bántja,de még így is szerelmet vall,lelkes.

Hiányzik a társasága,nem szeretném elveszíteni,mert fontos lett nekem,de nem vagyok belé szerelmes.

Lehet,hogy beleszeretek idővel? Vagy jobb elengedni,bár ezt nem akarom.


20/L és 26/F (én vagyok a lány)


2011. szept. 12. 16:50
 1/3 bakcsorider ***** válasza:
Gyere össze velem és utána meg ő maradhat a barátod xDDD
2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ezt így elmondod neki, akkor nem kerülsz kényszerkapcsolatba, és nem is kell lemondanod a társaságáról. Ha meg mégis beleszeretsz, akkor beleszeretsz na bumm.
2011. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi első az ajánlatot :)

Elmondtam neki,ő azt mondta szerelmes,ezért elfogadja,csak legyek vele,ő így is szeret. Igaz egyszer,kétszer előfordult már,hogy hirtelen megszólal,hogy szeress már kérlek,ilyenkor rosszul érzem magam. Így barátok maradtunk,ha kialakul valami az irányomba is elmondom neki,viszont azt is tudom,hogy nem várhat rám élete végéig,és nem is várom el tőle.

2011. szept. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!