Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy gondolkozzak? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolkozzak? Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lesz-e itt olyan, aki megért, de tényleg tanácsot szeretnék kérni.

A lány (22) budapesti, még csak egyszer találkoztunk egy rövid időre, nemsokára randizni fogunk. Tudom, hogy nem szabad fényképek (facebook) alapján ítélni, én mégis megteszem. Mindenki az egyéniségének megfelelő képeket tesz fel magáról, amik alapján egy durva jellemrajzot azért ki lehet alakítani az illetőről. Nos, ez alapján ez a lány egyelőre mindenben megfelel nekem, szépség, erkölcs, intelligencia, értékek...

A problémám az, hogy épp állás után nézelődök. Lenne lehetőségem Bécsbe menni, és lenne lehetőségem Budapesten is. Pusztán a pénz nem motivál, mit csinálok én Bécsben, ha nincs, aki szeressen? Értitek....

Szerintetek hülyeség a randi(k)tól függővé tenni, hogy hol keressek állást? Ha kimegyek Bécsbe, azt fogom sajnálni, hogy nem próbáltam meg ezzel a lánnyal.... Ha viszont Pesten maradok, és vagy összejön a csajjal, vagy nem, azt fogom sajnálni esetleg, hogy nem Bécsbe mentem ki inkább. Úgy érzem hosszú idő óta, hogy végre találtam egy olyan lányt, aki megfelelne nekem (én 26 vagyok). Persze, nem ismerem, de mégis érzek valamit. .

Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti hogy gondolkoznátok?


2011. szept. 13. 10:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Még egy gondolat. Bécs-budapest azért nincs messze, nagyon sok pár csak hétvégén találkozik, a kapcsolat minőségétől függően akár megoldható lenne a hétközbeni találkozás is. DE randi előtt esélyem sem lenne egy lánynál sem, ha ezzel állok elő.... Ti mit csinálnátok?
2011. szept. 13. 10:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Összejössz a lánnyal és elmész Bécsbe dolgozni,hétvégente hazajársz,és legalább nem mentek egymás agyára időnap előtt.
2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, nehéz ügy. Ha nem jön össze a lánnyal a dolog és miatta elszalasztod a bécsi melót, talán nem lesz több ilyen lehetőséged. Próbáld dűlőre vinni a lánnyal a dolgot és ha a talik alapján nem jön be, amit képek alapján képzeltél róla, akkor go Bécs!
2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a bajom, hogy ha megkérdezi, hogy mit dolgozom, mik a terveim, merre keresgélek állást, akkor mondjam neki Budapestet? de ez így féligazság, én pedig őszinte szeretnék lenni vele. áááh, de bonyolult ez az élet!
2011. szept. 13. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire komoly a dolog koztetek, de az egy randi nem hangzik meg annak. Abbol, meg a facebook profilbol nem derul ki, hogy mennyire lennetek jok egyutt. En az eszemre hallgatnek, es a becsi allast valasztanam. Nincs olyan messze, es kesobb nem banod meg, hogy kihagytad egy lany miatt.
2011. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem semmi képpen se halaszd el Bécset, menj ki, hisz tuti találsz másik lányt, de mindenekelőtt legyél őszinte vele, mond el neki az igazat, és aztán majd lesz valami. Én mondjuk a távkapcsolatokban nem bízok.
2011. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha rákérdez, mondd, hogy bécs és budapest a két esélyes város, és hogy nemsokára kiderül, melyik lesz a nyerő. nincs ebben semmi izé, és őszinte is voltál.
2011. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
távkapcsolatrol még nem hallottál?
2011. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!