Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem valami merész fiúk, ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem valami merész fiúk, ez a kérdés nektek szól, hogyan mutatjátok ki egy lánynak ha tetszik,vagy bejön nektek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, ha tetszik rá kell mozdulni a srácra:)
2009. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
sehogy, titokban csodálom és vágyom rá, aztán mikor valaki lenyúlja akkor sajnálom magam.
2009. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
elsö vagyok. Mondom én:)Pedig lány vagyok. Az én barátom is ilyen volt, de már merész:)
2009. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves,udvarias vagyok vele,nevetettem,elhívom vhova... Ez kamu kérdés am? :D ( Szntem unatkozhatsz mert erre a kérdésre úgyis tudod a választ)
2009. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Rátetoválom a nevét a hátamra és megmutatom, eddig mindig bejött
2009. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit, álmodozom vágyok rá stb stb, de tartom a távolságot tőle:( mint pl most is tetszik egy de elballagok és soha többet nem látom
2009. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki merész,annak bírnia kell a pofonokat.Pofon=visszautasítás,kikosarazás,még akkor is,ha az nagyon durva!
2009. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én barátnőmmel ugy jöttem össze hogy mikor suli után mentünk "csavarogni" akkor általába vele foglalakoztam.

oda mentem hozzá megöleltem,adtam puszit arcára/szájára néha még a nyakára is :) Mikor már ugy éreztem hogy mehet akkor megcsokoltam :D:P

2009. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az!Azért tettem fel a kérdést mert nem tudom a választ,és tetszik egy fiú,és kíváncsi vagyok,hogy ha bejövök neki,akkor hogy mutatná ki!És fogalmam sincs,hogy mit csináljak,de gyakran nevettet és viccelődik!
2009. ápr. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!