Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az edzőterembe járó pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edzőterembe járó pasiknak csak az izmos, kisportolt nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlmagyarázni. Nemrég elkezdtem lejárni terembe, és igen, sokan vannak, akik megtetszettek, de nyilván egy hónap után nem vagyok még olyan szinten...
2011. szept. 14. 19:51
1 2
 11/20 bix ***** válasza:
100%

nincs miért. nem néz ki senki senkit a teremből. persze aki ordibál és csapkodja a súlyokat azt mindenki suttyónak könyveli el, de a "keménymag" mindig is tisztelte azokat akik szorgosan és rendszeresen járnak le, nem dumálni hanem edzeni. ők is ott kezdték, a semmiből általában, az ilyeneknek segítenek is... ha valaki meg kinéz azt egyből levághatod hogy paraszt és nem veszi komolyan ezt az egészet:)


nálunk is van jópár csaj, ma lábaztam és egy beszállt hogy guggolna ő is ha nem baj, a fél edzés azzal ment el hogy súlyokat pakoltam fel le hogy ő is használhassa, de nem volt para, segítettem hogy hogyan kell helyesen végezni a gyakorlatot, stb... nem velük van a baj, hanem a divatozó, pasizni lejáró divatmacákkal, akik a biciklin vagy futópadon ülve "vadásznak" szerencsére ezekből kb 2 fordult meg a teremben sok év alatt:)

2011. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bix ***** válasza:
100%

jah és így visszanézve talán félreérthetően fogalmaztam:D


1: nem feltételeztem hogy te azért jársz le

2: számomra nem a kigyúrt de nem is feltétlen az arobic királynő szintű csajok kellenek. de akit elkap a gépszíj az tudja hogy megy ez, és hogy fölösleges presztízskérdést csinálni abból hogy mi a fontosabb az edzés vagy .... mert az edzés. nem azért mert önimádó b@rom vagyok, hanem mert egy idő után annyira az életed részévé válik az egész hogy ha nem kapod meg a terhelést akkor hiányzik.

bőven elég ha átérzi ezt az egészet, és megérti hogy ezért bizony ezt azt fel kell áldozni...

2011. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A vékony, és a sportos lányok, igen :D
2011. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindennél fontosabb, hogy milyen az arca.

Amúgy melyik terembe jársz?:)

2011. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, én is minden áldott nap edzőterembe járok, testépítgetek, mégis egy filigrán, karcsú, törékeny barátnőm van, de nem érdekel, hogy néz ki egy csaj (persze van egy tartomány), ha aranyos velem és elfogadom.

a láthatóan izmos csajokat kifejezetten nem szeretem. szerintem ez teljesen emberfüggő

20/F

2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
legyen nőies alakja, nem kell hogy sportos legyen, de tényleg ne legyen rajta sok felesleg, kicsi belefér.
2011. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ! :D Nos, azért vagyok zavarban, mert 1: általában egyedül vagyok nő/lány, 2: zavarbaejtően sokat edzenek a fiúk (igaz, énis het 5-6 alkalommal megyek minimum 2 órára).

Sajnos alkatomat tekintve endomorf vagyok: széles csípő, vastag, erős csontok. Ha megveszek, akkor sem leszek sokkal kisebb. Az pedig egy másik dolog, hogy olyan helyről is megy zsír, ahonnan nagyon nagyon nagyon nem kellett volna...

Mondhatni, nekem is az életem részévé vált, az összes létező és nem létező szabadidőmet kitölti, ami így érettségi évében kicsit kellemetlen.

Sajnos sokszor találkozom OLYAN csajokkal, elég bunkón üvöltették a zenét a telefonjukról, és nyávogva beszéltek. xD

2011. szept. 16. 21:44
 18/20 anonim ***** válasza:
Húú, ma én jártam úgy, hogy kb egyedüli férfiként mentem le a terembe, és tele volt fiatal lányokkal, akik folyton néztek, már komolyan zavart a végére... Erre hazaérek, és az egyik facebookon is valahogy megtalált...
2011. szept. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Gyanítom megkérdezték a nevedet a pultnál. :D Vagy ha van facebook csoportja, stb a teremnek, kép alapján.

Hát komolyan... nem vagyok egy nagyon bátor típus, de akkor már odamentem volna. Ez kicsit alattomos, ráadásul ha legközelebb találkoztok, az eléggé kínos, főleg, hogy a leírtak alapján még nem is beszéltetek.

2011. szept. 17. 07:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát én megszoktam, 1 nappal előtte egy kiscsaj, így folyton nézett már régóta, és mikor indultam el a teremből így rámköszönt, hogy sziaa, na ő cuki volt, de sajna nálam most mindenki esélytelen :D
2011. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!