Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen ma már minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ma már minden lány?

Figyelt kérdés

Hali!


Eszem f*szom megáll. Manapság minden nő iszonyatosan hiú, lényegében saját maga és a kinézete körül forog az egész élete, pózol a facebookon 3 kiló sminkel a pinky mobiltelefonjával, amikor elmegy nyaralni minimum 86 bikinis fotót tölt fel magáról, hogy jól rárecskázzon az összes létező hímnemű és a barátnők persze kellően féltékenyek legyenek. Imád öltözködni, persze van is pénze, hiszen apuci a s*ggét is kinyalja az egy szem lányának, és ő meg élvezettel rakja fel a közösségi portálokra az ostoba közhelyeit a szerelemről és a párkapcsolatokról, holott 17 évesen már a 20. pasi vágja meg, 2 ember híján egy komplett futballklub. Miért ilyenek a mai nők? Ennyire el lehet korcsosulni, és a hiúság köré építeni az életet a 21. században? Tényleg minden a külső?

Hol vannak az értelmes, akár művészlelkű, józan és érzelmes lányok, akik nem ostoba kirakat r*bancok?


2011. szept. 15. 21:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

1: 17 évesen szerintem senki nem nő, maximum lány.

2: szép is lenne, ha minden lánynak gazdag szülei lennének és telne ruhákra, sminkre. Nem mindenki ilyen szerencsés.

3: nyilván direkt az ilyeneket nézed, hogy legyen min bosszankodnod, ezért nem is veszed észre magad körül a normális embereket. Sajnállak.

2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Te magad végezted a felmérést? Pff najó hagyjál már ezzel a sok baromsággal. Biztos te is ilyen megkeseredett "úristen elutasított és sose jön össze semmi ezért utálom a nőket" féle idióta vagy.
2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%

Nem erre mondjuk, hogy megtalálja a zsák a foltját?


Igenis léteznek olyan lányok, akik értelmesek és nem törődnek annyit a külsőségékkel. Őket talán észre is vennéd, ha nem állandóan a sekélyes libákkal foglalkoznál. (Bár az igaz, hogy könnyebb észre venni az utóbbit..)

2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen, de értelemszerűen mindenki őket veszi észre előbb, mert feltűnőek.

Azzal sajnos egyet kell értenem, hogy a fiatal lányok nagy része ilyen. Nagyon lenézőek, pedig nagyrészt nincs mire büszkének lenniük, hacsak az nem számít kiváltságnak, ha valaki minden péntek éjjel az árokban fekszik magáról nem tudva, és a legmárkásabb ruhákban jár.

Szerintem az is baj, hogy kinevetik azokat a srácokat, akik szeretik őket. Ha valakit nem szeretsz viszont, miért nem lehet normálisan megmondani, és miért kell viccet csinálni belőle?


16/L

2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Hol vannak? Itt:D
2011. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézd....Az átlagom 4es az iskolában.Sosem voltam a központban,nem vagyok egy szépség,inkább visszahúzódó vagyok de ha gondom van akkor azt elmondom persze értelmes emberi módon.Művészlélek is vagyok néha,nem festem magam,nem járok divatos cuccokba,a családom szegény,normális vagyok,művelt,ronda sem,még is kidobott a barátom,indok nélkül csak úgy.Gondolom talált egy olyat aki festi magát és az már "csinos".Erről ennyit....Az ilyen lányok nem kellenek senkinek....Csak lenéznek engem,nem becsül meg senki,a földbe döngölték már minden bizalmamat,már nem is tudok szeretni,ez a második ilyenem,és már elég volt a szenvedésből....Nem akarok senkit már magamnak...Nagyon nagyot csalódtam....
2011. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%

22:20

Teljesen egyetértek. A 'normáis' lányok nem kellenek ma már senkinek

2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 be you ***** válasza:
100%

Amúgy ha megnézed a "normális" lánynak nincs pasija, a fb r*bancoknak meg mindnek van. Szóval nem feltétlenül a lányokkal van gond, hanem lehet h a férfiakban/fiúkban is van hiba, mert az ilyen s*gghülye p*csákkal mi a f*asznak jönnek össze?

Kijött a számon a kultúra, sry.

2011. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21:49 ha te pont egy ilyen értelmes lány vagy akkor miért veszed ennyire személyes dolognak?Nem téged sértett meg hanem a sok k*rvát kritizálta amilyeneket sajnos én is ismerek jó párat és tény,hogy nem szabad általánosítani.De manapság sajnos az idióta ribik vannak túlnyomó többségben és elég nehéz kiszűrni a tömegből a normálisakat,mert nincs a homlokukra írva.
2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

kicsit keményebb hangvétel a "művészlányokról":



a "művészlelkű" lányok legtöbbször a legnagyobb emberi mocskok, sajnos tapasztalat.

először is, mivel művészlelkűek, úgy érzik, ők tudják, mi igaz a világból, mi nem, gyakran álomvilágban élnek, és gerinctelenül kioktatnak, aláznak, vagy épp lenéznek másokat, mert azok nem passzolnak az ő finom, érzékeny kicsi világukba.

gyakran jóval, JÓVAL idősebb férfiakkal jönnek össze (tizenévesen harminc, negyven éves, huszonévesen, ötven éves, akár, mert ők "érettek", vagy mert ők a "mestereik, a hozzájuk hasonszőrűek").

aki nem úgy gondolkodik, mint ők, átlagos, nekik több joguk van az élethez, mert "különlegesek", és ebből fakadóan mások felett helyezkednek el.

nekik nem kell betartani a társadalmi normákat, törvényeket (az az "átlagemberek, a tömegemberek" feladata, és kötelessége, ők.. ők voltaképp ékkőként ragyognak az hömpölygő homokdűne közepén) de ha valaki épp nem az ő szájízük szerint különbözik másoktól, vagy kritizálni meri őket, akár még gyilkosságra is vetemednek (mindenesetre akkor latba ejtik nőiességüket, és szívesen élnek törvény adta jogaikkal, feljelentés, és a többi).

ezek azok a lányok, akik hangzatos gondolatokba és mesés maszlagban mondják el azt, hogy néha nagyobb ribancok, mint mások.

én a "művészlelkű" lányok nagy hányadát mindössze gyávának tartom, mert nem bírják vállalni önmagukat, képtelenek a társadalom hasznos, értékes tagjai lenni, és gyakran az egoizmusuk, kegyetlenségük mérhetetlen... mindezt pedig MŰVÉSZNŐKÉNT definiálják, mert azoknak mindezt "szabad".

ez természetesen az altercsajokra is vonatkozik.

és a legrémisztőbb, hogy nagyon sok 16-17-18 éves lányra igaz ez.

úgyhogy a k_urvákat nem szeretem, de valamilyen szinten a "primitív egyenességüket" többre tartom, mint a nagy szavakba, gondolatokba, tintába, festékbe, vagy agyagba ölt igazságot, vagy szánalmas kifogásukat és bűnbakkeresésüket a saját, gyarló mivoltukkal való szembenézés helyett.. na uff...

és a "művészlányok" általában távol állnak a "józantól". annál közelebb az öntömjénező, narcisztikus, önimádó szörnyetegekhez.

gyakran egy szemernyivel sem jobbak, mint a rib_ancok, csak jobban leplezik, csillogó masszába borítják.

2011. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!