Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen ma már minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ma már minden lány?

Figyelt kérdés

Hali!


Eszem f*szom megáll. Manapság minden nő iszonyatosan hiú, lényegében saját maga és a kinézete körül forog az egész élete, pózol a facebookon 3 kiló sminkel a pinky mobiltelefonjával, amikor elmegy nyaralni minimum 86 bikinis fotót tölt fel magáról, hogy jól rárecskázzon az összes létező hímnemű és a barátnők persze kellően féltékenyek legyenek. Imád öltözködni, persze van is pénze, hiszen apuci a s*ggét is kinyalja az egy szem lányának, és ő meg élvezettel rakja fel a közösségi portálokra az ostoba közhelyeit a szerelemről és a párkapcsolatokról, holott 17 évesen már a 20. pasi vágja meg, 2 ember híján egy komplett futballklub. Miért ilyenek a mai nők? Ennyire el lehet korcsosulni, és a hiúság köré építeni az életet a 21. században? Tényleg minden a külső?

Hol vannak az értelmes, akár művészlelkű, józan és érzelmes lányok, akik nem ostoba kirakat r*bancok?


2011. szept. 15. 21:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Én mint fiú azt mondom igenis vannak normális lányok is nemcsak ribik, csak ők nem feltűnősködnek ezért nehezen veszed észre őket. De ettől függetlenül még hogy nem veszed észre még léteznek.

Abban egyetértek hogy valóban sokat foglalkoznak a külsejükkel, mert úgy gondolják csak akkor lesznek vonzóak egy srác szemében ha úgy néz ki mint egy címlaplány. Ezért sminkel, és pózol.

Ja meg azt én se bírom amikor tinik jönnek a hatalmas nagy bölcsességeikkel, mintha már mindent átéltek volna. :D

üdv: DéTé

2011. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

igazad van tesó!!!!!!

..én is észrevettem,hogy a nők 90% egy valag képet tölt fel magáról..ilyen-olyan pózban,borzalmas...és a párjáról egyet sem,pedig van nekik...

...egyszerű a válasz,ribancok!!!!!!!!

...azért szerencsére vannak normális lányok!!!!!!

2011. szept. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok, én az 'akár művészlelkű' vagyok, de hát rossz helyen keresgélsz, mert kapásból 20 lányt tudnék mondani, akik nem ilyen tulajdonságokkal rendelkeznek,mint az általad fentebb leírtak:)
2011. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
22:45 ez igaz, de nem mindenkire, én vagyok az ez előtti kommentelő, kapcsolatom még nem volt és nem tennék ilyet senkivel, félénk sem vagyok, csak zenében fejezem ki magamat(hegedű,zongora) :)
2011. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Na te most úgy látszik a plázapics.ákat jellemezted ;) :))

meg a legtöbb 15 éves lányt:)

azt ajánlom a nőkkel foglalkozz

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

igen igazad van, csak nem értem a mai pasik mit esznek ezen a mű csajokon :(((

én a magányos 5%-ban vagyok de még sincs pasim talán nem tűnök ki...ez a baj...

2011. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Ja igen vannak ilyen lányok is, és ezeket veszik észre jobban a fiúk. Aki normális, értelmes és odaadó lenne azzal meg nem foglalkoznak a fiúk. Akkor kivel is van a gond? Bizonyára mind két nemmel. Nem mindig csak az egyik tábort' kéne hibáztatni. ;)
2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A felgyorsuló világ, szélsőséges feminizmus teszi ezt a legtöbb csajjal, de hála istennek azért nem mindel! De ember legyen a talpán aki a normális csajokat manapság kifogja!
2011. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!