Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak milyen az ideális ülső? Egyáltalán mennyire számít az?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Magas (180 cm+), vékony, fekete/barna haj, zöld/barna szem.

többi nekem mind1.

2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Aha, persze. Ez van itt a neten. A valóság? Ha nem jön be a külseje nem is akarja senki megismerni az illetőt. Max barátnak, abból meg a legritkábban lesz szerelem. Volt már rá példa de nem az az általános.
2011. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát, én azért elég valóságosnak érzem magam attól függetlenül, hogy unalmas óráimban ide irkálok.
2011. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideális külső szerintem. Az ápoltáság, ami fontos. Ezen kívűl mindenkinek más az ízlése.

Engem például sokszor olyan férfiak fognak meg, akik egyébként nem is az eseteim, helyesnek sem helyesek (és nem nem gazdagok:) ), mégis ha vlami megfog nem érdekel, hogy van rajta plusz x kiló, vagy kicsit kiáll a füle, nagyobb az orra ..stb.

2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdés hülyeség .. Ha valaki ténleg szeret/szerelmes beléd akkor nem fogja a külsőd érdekelni..Kivéve ha túl olyan . Ha igen akkor meg szerencséd, hogy nem jöttél vele össze :)
2011. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14:39 - Feltételezem a kérdező úgy értette, hogy az ismerkedés elején mennyire számít a külső. Főleg ha teljesen ismeretlenek vagytok egymás számára kezdetben. Szerintem nincs olyan ember aki olyannál kezdeményezne ilyen esetben, aki egyáltalán nem tetszik neki.
2011. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
magas(180+),izmos,barna haj,kék szem : )
2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Sötétbarna haj (hosszú haj előny), barna szem, magasság: 175-180 cm. :)

Lehet piercingje, tetoválása, bejön, de ne vigye túlzásba.

Persze ha nem pont így néz ki, az sem világvége, csak ilyen az esetem. :D

2011. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem régebben a barna bőrühajúszemü (nem tudok hosszú ü-t írni) pasik tetszettek, de a barátom meg szőke volt és kék szemü:D most így azt mondom h inkább a barnák de ez szinte egyáltalán nem mérvadó. A lényeg az h legyen kb 170+, sportoljon(!) tehát izmos legyen és NE LEGYEN GÖRNYEDT!!! Ezt muszáj kiemelni mert majdem mindenki az. (ja és én személy szerint örülök h divat lett a kondi:D de szerintem nem csak én a lányok közül;):D)

17/L

2011. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ne vegyétek sértésnek meg nem akarok goromba lenni, de bekaphatja minden 180cm+os ideált követelő :@
2011. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!