Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi volt a legtöbb, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt a legtöbb, amit megtettetek egy ismeretlen lányért, csak hogy megismerhessétek?

Figyelt kérdés
Tehát például látsz egy neked szimpatikus, bejövős lányt az utcán/bárhol. És nagyon megtetszik. Mi volt a legnagyobb dolog, amit megtettél azért, h megismerhesd?
2011. szept. 16. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy három napig követtem és jegyzeteltem róla... aztán jött a távoltartási :/
2011. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Este keresztül futottam egy temetőn.
2011. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy jóban vagyok a legjobb barátnőmmel, aki gyakorlatilag egy fejvadászcég feladatait hajlandó ellátni.
2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Keresgéltem több hétig neten és elmentem hozzá akkor derült ki h. 200km-re lakik, de elmentem :)
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Semmit!
2011. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
osztom az előző válaszát
2011. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
kacsintottam :D
2011. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koslayer ez aranyos. Remélem, legalább bevált. :))

Ti többiek nem erőltetitek meg magatokat túlságosan, eejnye. :D

2011. szept. 16. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
hát van ilyen lány, de ha eleve úgy futok neki hogy úgyse sikerülne, akkor inkább meg se próbálom, meg szerintem totál hülyének nézne, meg nem is nézek ki úgy hogy csak úgy ismeretlenül befuthatnék
2011. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!