Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos egy lány illata?

Figyelt kérdés

úgyértem, nem az a lényeg, hogy illattal lehet-e csábítani, de érdekelne, hogy van-e olyan illat aminek "hatása van". milyen illat legyen? valami virágos illat, vagy valami friss és üde illat, esetleg gyümölcsös... szóval milyen parfümöt használjanak a lányok, hogy az tetsszen a fiúknak? köszi előre az ÉRTELMES válaszokat:)

15/l


2011. szept. 17. 21:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
én 1 éve náthás vagyok úgyhogy számomra egyáltalán nem :D
2011. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
21:59-es vagyok és köszi:)
2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos az illat. A volt barátnőm epres parfümöt használt. Minden embernek van egy bizonyos illata, természetes illata. A volt barátnőm illata még a mai napig megőrjít, sokszor összefutunk, szinte hihetetlen, de barátok maradtunk... Szóval, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nagyon fontos, de engem a természetes illat jobban megfog, persze, ha bejön az az illat.

20/F

2011. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Fogós kérdés. Általában nem szoktam figyelni, de van, hogy elmegy mellettem egy lány, és olyan illata van, hogy hú! És ez leginkább akkor, amikor az illat passzol a látható személyiséghez (öltözet, smink, mozgás...)

Arra figyelj, hogy ugyanaz a parfüm máshogy viselkedik ám különböző embereken.

2011. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az a fontos h büdös ne legyen.
2011. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de nekem nagyon fontos,hogy egy fiúnak finom illata legyen..persze az sem jó,ha olyan,mintha magára öntötte volna az egész üveget :) egyébként nekem gyümölcsös parfümöm van (escada) és mindenki odavolt érte :)


18/L

2011. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat! :)
2011. szept. 21. 20:59
 18/35 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok... szerintem olyan parfümöt használj, aminek az illata neked tetszik. Így alakítod ki saját egyéniségedet. Természetesen az is igaz, hogy a parfümök minden emberen másképpen viselkednek, mert mindenkinek egyedi "szaga" van, ezzel keveredik a parfüm, és így jön létre az egyedi illat.

És... én például annak a híve vagyok, hogy az illatomat csak az érezze, akit közelebb engedek magamhoz... 20/L

2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a parfüm más-más nőn más illatot áraszt. Nekem mindig friss vagy enyhe virágos illatú parfümöm van, bár most van egy rózsaszín puma utánzatom, kicsit édeskés, de finom és a pasimnak is tetszik. De amikor megismert lassan 3 éve az avonból a perceive parfümöm volt, megőrült érte, vett is, és mikor nem tudtam nála lenni befújta a párnáját úgy aludt. :)

Neki old spice stiftje van, aminek imádom az illatát, annyira megnyugtató számomra s ugyanakkor fel is tud izgatni. Nekem az az illat egyenlő vele.

Nem kell hogy valaki messziről illatozzon, de ápolt legyen. Vagy szagtalan teljesen, vagy vmi kis illata legyen, de ne olyan hogy rókavadászatra induljak.

2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
konkrét parfüm kell?? playboytól a sexy...na ojat használ a barátnöm...nekem nagyon tetszik...fészt jó..:D
2011. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!