Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos egy lány illata?

Figyelt kérdés

úgyértem, nem az a lényeg, hogy illattal lehet-e csábítani, de érdekelne, hogy van-e olyan illat aminek "hatása van". milyen illat legyen? valami virágos illat, vagy valami friss és üde illat, esetleg gyümölcsös... szóval milyen parfümöt használjanak a lányok, hogy az tetsszen a fiúknak? köszi előre az ÉRTELMES válaszokat:)

15/l


2011. szept. 17. 21:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21:16 én old spice alps-ot vettem most:) Azt ismered? Írtad, hogy a párod old spice-t használ. Kíváncsi vagyok milyen:) Szerintem a legjobb illat, de hát kitudja:P
2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Fürdeni kéne.
2011. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

21:24 : ÉRTELMES válaszokat...

EZ nem volt az...

2011. szept. 21. 21:39
 24/35 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy lány illatozk...persze módjával és jó fajtával...
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én imádom ha egy nőnek nagyon kellemes, vonzó az illata. Buszon is néha vannak olyan lányok, akinek legyszívesebben rögtön az ölébe dőlnék, és élvezném hogy illatozik út közben. :DD

De persze ezt se kell túlzásba venni, van amelyikét már a sarki boltból is megérzed, elég dúrván nyomják.. Mértékletesen, kellemes illat kell.

2011. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. szept. 21. 21:55
 27/35 anonim ***** válasza:

21:24 vagyok, mi nem értelmes azon, hogy fürdeni kéne?:D

Vagy talán azért nem értelmes, mert te nem így gondolod? Azt gondolod, hogy nem kell fürdeni?????? hmmmmm

(problem? :DDDDDDDDDD U mad?)


ON: nagyon fontos az illat. Először is füröggy le, bármilyen értelmetlen is számodra. 2. lépésben vegyél valami jó parfümöt. Szerintem ez az a dolog, amire megéri pénzt kiadni, mert megveszel egy normálisat 15k-ért 100ml-ert, és tudod használni 2 évig folyamatos használat mellett. Az ilyen nagyon gagyi avonos meg oriflames szaroknak lehet, hogy jó az illata, viszont a fújástól számított 2 perc múlva már olyan, mintha be se lennél fújva. Nekem világ életemben avon, oriflame, meg iylen rossmanos gagyi parfümeim voltak, aztán 1 éve vettem egy Kelvin Clein Euphoria Intense 100ml-t. Addig azt hittem, hogy csak a márkanevet fizeted meg az ilyen gyártóknál-persze ezt mondták az avonos lányok, de ez qrvára nem így van, amennyivel drágább, legalább annyival jobb is.


Az ilyen playboy, pimkie meg hasonló szaroktól hányni tudok. Nincs azzal semmi gond, ha valakinek nem telik márkás parfümre, nem arról van szó, hanem azokról a hihetetlen émelygős, tömény igénytelen illatokról.

2011. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Csak illattal nem lehet megfogni valakit. Egyébként sincs olyan jó szaglásom.

Igazából csak annyi a lényeg, hogy legyen egy saját illatod, ami nem barack, kókusz, stb, hanem valami különlegesebb. Amiről eszembe juthat a lány.

Egyébként meg csak annyi fontos, hogy ne legyen izzadtságszaga.

2011. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mert a kókusszal mi van? Nagyon is jó:D
2011. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
21:24-esnek: nálunk a fürdés alapdolog...
2011. szept. 22. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!