Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hívott fel magához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott fel magához?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt egy kis buli,ahol táncoltam egy csajjal,elég erotikus pozíciókban.Ő fogdosta a popómat,meg a brémet,én meg a cickóját,popóját,sunáját.Mondom,"sínen vagyok",aztán fél óra után mondja,hogy megy haza,én meg erre megkérdeztem,hogy ne menjek-e vele,azt mondta,hogy nem kell.Én meg tökre rá voltam már kattanva,azt semmi.Ezt miért csinálta?Ha nem tetszettem neki,akkor miért táncolt velem így?Vagy csak szimplán otthon lehettek szülei??
2011. szept. 17. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az nem esett le h neked kellett volna felhívni magadhoz?
2011. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Be volt b@szva!
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem volt jó a koreográfiád.
2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de ettol még nem akart rogton lefekudni Veled, és esetleg attol félt, ha felhiv, akkor ezt gondolod, és akkor mar mit csinaljon, hogy visszakozzon?


Amugy az nem cska az o lakasa, es atobbi bennlako beleegyezese nelkul hogy vigyen fel?:)


Más: ha kettesben akarsz lenni egy lánnyal, ennek a felteteleit Neked kell megteremteni, Neked kell vendegul latnod őt.


Valoszinuleg mas tarsadalmi réteg, mint Te, es ezeket az erintkezesi alapszabalyokat, amik neki vilagosak, Neked meg még meg kell tanulnod.


35N

2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudod, van különbség a között, hogy egy lány szexelni szeretni valakivel, vagy csak szimplán egy k*rva.
2011. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Valoszinuleg mas tarsadalmi réteg, mint Te, es ezeket az erintkezesi alapszabalyokat, amik neki vilagosak, Neked meg még meg kell tanulnod. "

Nekem is világosak,csak kérdeztem,hátha van valami más ötletetek,hogy mi volt a gubanc.Am az nálunk meg itthon voltak a szüleim,tehát azér' nem hívtam fel...

2011. szept. 17. 22:33
 7/19 anonim ***** válasza:

"nem volt jó a koreográfiád"

Ez jó volt, jót nevettem :)


Kérdező: ha mondjuk a sunacibáláson kívül máshogy is megpróbáltál volna udvarolni... tudod, bókok, vagy szakítasz egy szál virágot, mittudomén, akkor lehet, hogy nem hagy ott egy szó nélkül.

2011. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"van valami más ötletetek,hogy mi volt a gubanc"


Semmi gubanc nem volt, normalisan halad az ügy. :)

35N

2011. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha bréd is van meg popód is, az elég gáz... :)
2011. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz magyarázatot találtatok.

A legegyszerűbb,hogy szerette volna kívánatosnak és szexinek érezni magát úgy, hogy nem szólják meg.

Biztosan tetszettél neki, ez nem kérdés, de ez nem jelenti azt,hogy ez bármivel is többet jelentett neki ennyinél. Jól érezte magát ezeken a határokon belül és ennyi.

2011. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!