Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik bulikban se félnek ismerkedni? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Nem házibulira gondoltam hanem pl szabadtérire. Mert én azt vettem észre, hogy még mondjuk szemezni még csak csak mernek, de nem igazán szeretnék ha ott egy pasi felszedje őket. Olyan mintha menekülnének, ha már egy fiú bepróbálkozik. Szóval manapság már buliban se lehet csajozni...úgy tűnik tényleg a netes meg a FB-os barátkozás ma a nyerő.
2011. szept. 18. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ugye nincs átmenet a bulik és a facebook közt? Nem lehet csak ismerősök ismerőseivel randizni vagy egyetemen/sportegyesületben ismerkedni...
2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor menekülnek, ha nem jössz be nekik.
2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem meg Facebookon meg neten nem nagyon lehet ismerkedni. De am. meg sztem ha nem létezne a net, mi emberek egy 20 év múlva kihalnánk, mert mindenki azt hiszi lehet neten ismerkedni :S
2011. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a neten való ismerkedés, persze ennek alapja az hogy egyszer személyesen találkoztam egy ismerősöm által vele és úgy kezdtünk el neten összehaverkodni, végül randi lett belőle, majd járás.
2011. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak, de ahhoz az kell, h külsőre bejöjjön nekik a pasi.
2011. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Kösz a biztatást. :) Bár azt írtad először személyesen ismerted meg és utána folytattátok a neten. Az nem teljesen ugyanaz, mintha a neten kezdenéd el egy idegennel...
2011. szept. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!