Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes bulikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes bulikban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom már egy komoly kapcsolatra! Bulikba szoktam járni, de félek, hogy ott csak kalandot keresnek. Mi a véleményetek?
2011. jan. 11. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Legtöbbször 1 éjszakás jön ott össze igen

Keress a neten komolyat

2011. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

20 évesen a neten? Nem nagyon szeretnék...

De köszi a választ! :)

2011. jan. 11. 20:53
 3/10 anonim válasza:
Én szilveszterkor jöttem össze egy csajjal,és nem csak egy éjszakára,mondjuk én még csak 16 vagyok,de szerintem abszolút lehet, ez attól is függ hogy ott hogy állsz hozzá,hogy cseréltek-e számot..stb
2011. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 évesen miért nem lehet a neten keresni?
2011. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet 20 évesen is ismerkedni, csak én nem szeretnék! :)

Reménykedek abban, hogy nem mindenki kavarni akar a bulikban!

Egyet értek abban, hogy hozzáállás kérdése...

2011. jan. 11. 21:10
 6/10 Tyler913 ***** válasza:

Asszem,nem írtad,hogy lány vagy-e vagy fiú.Ebből a szempontból nem mindegy,fiúként könnyebb bárhol kezdeményezni,könyvtár,utca,stb.

Egyébként buliba is csak ugyanolyan emberek járnak,akikkel bárhol máshol is összefuthatsz,és az hogy buliznak,még nem jelenti azt,hogy nem nyitottak egy komoly kapcsolatra.Szóval ne zárd ki ezt a lehetőséget!Én egyébként jellemzően mindig akkor jöttem össze buliban valakivel,amikor nem "azért mentem",egyszerűen csak szórakoztam,táncoltam,és bumm!


És talán ez általánosságban is igaz lehet.Ne akard görcsösen,mert az lerí rólad,és akár lány,akár fiú vagy,lehúzza a megítélésedet.Ehelyett inkább

lazulj,érezd jól magad a bőrödben,és legyél minél többet emberek között!Járj buliba,szakkörbe,koncertre barátokkal/barátnőkkel,szórakozz,és ne a kapcsolatot hajszold mindenáron.Hidd el,megtalál az Téged,előbb-utóbb.


u.i.:A netet 20 évesen én is hanyagolnám,idősebb korban még ok,de ebben a korosztályban általában "gyanús", ha valaki a neten ismerkedik.

2011. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Egyébként lány vok...ezért most kicsit nehezebb a helyzetem. Nem kalandot keresek és ezt a fiú tudtára is adom! Az a helyzet h vki nagyon tetszik és azt hiszem h beleszerettem, de ő kiment fél évre külföldre és nagyon nehezen felejtek és ezért is vágyom nagyon egy komoly kapcsolatra.

A netről pedig Nekem is ez a véleményem :)

2011. jan. 11. 23:05
 8/10 Tyler913 ***** válasza:

Elozo vagyok (mas geprol:)

Hat,az sz.r ugy,ha kiment a srac,mert igy csak meg inkabb abrandozol rola,es fel ev alatt felepithetsz egy olyan hamis kepet magadban,amibol nehez lesz kimaszni,ha visszajon a srac es az alomkep osszetorik.Remelem erted,mire gondolok.

Szoval szerintem inkabb ne gondolj a sracra,hanem nyiss masok fele is!

2011. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tyler913 ***** válasza:
Jah,es amugy en is kulfoldon vagyok,szoval tudom,hogy megy ez.Fel ev nagyon sok ido,plane ha egyutt sem voltatok elotte.Szoval szerintem inkabb ne varj ra.
2011. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Ezért is próbálok bulikban ismerkedni és tovább lépni :)
2011. jan. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!