Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít el minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány és ócska dumával?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben szerelmes vtam egy lányba és mikor vszínűleg megsejtette, azt mondta van vkije pedig nem is volt. Ugyanez történt meg 5 hónappal később, de ott megmondtam a lánynak és ugyanazzal a szöveggel koppintott le, hogy van vkije, közben nem is volt senkije. Chat.hu-n és a Lovehuntersbe, akárhányszor írok vkinek nem válaszolnak. Tudom, hogy csúnya vagyok és az rám egyáltalán nem igaz, hogy előbb-utóbb egy lány megáll, de miért nem lehet megmondani, hogy ,,bocs, nem vagy az esetem"? Vagy miért nem lehet leg. barátkozni? Ez nagyon elkeserít. Az, hogy nem tetszem senkinek az is nagyon rossz, de az még rosszabb, hogy nem mondják meg mi a szitu. :'(


17/F


2011. szept. 18. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Csak nem akarják elvenni az önbizalmadat, már amennyi van.
2011. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek kellemetlen egyenesen kimondani, hogy ne haragudj de nem talállak szépnek és inkább valamilyen közhelyes "kegyes" hazugsággal próbálják megoldani a helyzetet.
2011. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

csajozás szabályai:

1. Ne légy ronda.

2011. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1.!


Így mégjobban elveszik az önbizalmam, mert ez ráadásul arra utal, hogy gyengének tartanak. :(

2011. szept. 18. 12:28
 5/27 anonim ***** válasza:
amúgy passzolj már ide egy képet, hogy megtudjuk, tényleg ronda vagy-e, vagy csak túl kevés az önbizalmad
2011. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pontosan ez van velem is, én is rühellem, hogy nincs bennük annyi egyenesség, hogy legalább megmondják a tutit: nem jössz be, bocsi.


Helyette azt hazudják inkább, hogy foglaltak vagy, undorral néznek rám és elküldenek a pics.aba.

2011. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A lányok nem képesek az őszinteségre, pontosabban számukra az egyenlő a bunkósággal. Ha csúnya vagy, akkor sajnos tényleg esélytelen vagy minden lánynál, én is rendszeresen tapasztalom. Esetleg pénzzel tudod kompenzálni a külsődet, mással nem.
2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
feltöltesz magadról képet?? nem azért, hogy ismerkedjünk vagy ilyemi, c
2011. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
*nem azért, hogy ismekrkedjünk vagy valami ilyesmi, csak kiváncsi vagyok, hogy hogy nézhet ki egy ronda pasi, mert én még egyet sem láttam! de sztem nem lehetsz ronda!
2011. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenned! Én 30 felett még mindig küzdők! Volt most egy lány randiztunk több óra volt. Utána is még dumáltunk este, másnap már a telefonját sem vette fel. Pedig nem vagyok ronda! Ki érti őket? Ne mindig magadba keresd a hibát!
2011. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!