Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít el minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány és ócska dumával?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben szerelmes vtam egy lányba és mikor vszínűleg megsejtette, azt mondta van vkije pedig nem is volt. Ugyanez történt meg 5 hónappal később, de ott megmondtam a lánynak és ugyanazzal a szöveggel koppintott le, hogy van vkije, közben nem is volt senkije. Chat.hu-n és a Lovehuntersbe, akárhányszor írok vkinek nem válaszolnak. Tudom, hogy csúnya vagyok és az rám egyáltalán nem igaz, hogy előbb-utóbb egy lány megáll, de miért nem lehet megmondani, hogy ,,bocs, nem vagy az esetem"? Vagy miért nem lehet leg. barátkozni? Ez nagyon elkeserít. Az, hogy nem tetszem senkinek az is nagyon rossz, de az még rosszabb, hogy nem mondják meg mi a szitu. :'(


17/F


2011. szept. 18. 12:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan pasi nincs, hogy ronda. Olyan van, aki nem jön be mindenkinek, de olyan, aki senkinek, olyan nincs. Csak még nem találtad meg, de 17 éves vagy, nem késtél még el. :)
2011. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: sajnos van olyan, én 25 évesen még soha senkinek nem jöttem be.
2011. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
ronda vagy..
2011. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tanuld meg: ócska ribancok, ócska dumával koptatják le az embert. Normális lány őszinte veled.
2011. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

25 évesnek.

Nem lehet, hogy azért nem jöttél be senkinek, mert mindig ugyanazzal a típussal kezdtél?

2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Sajnos alább kell adni a mércét a külsőt illetőleg és nem a legjobban kinéző csajt kell megpróbálni lekapni. Velem is ez volt, tudom hogy hülyeség ez a skálázás mert a belső érték is ugyanolyan fontos, de én a 9-10pontos csajoknál próbálkoztam sikertelenül bár engem nem körettel koptattak le hanem egyenesen, hogy sry nem jössz be meg stb, a külsőleg 6-8as kategóriába már sikereket értem el.. Ajánlom hogy add alább te is a mércét hacsak nem vagy egy "überhelyes" alfahím ami a 9-10es csajoknak bejön. Jah és az a másik hogy olyant ne mondj 1 lánynak hogy szerelmes vagy belé ha még nem jártok mert ez csak elrettenti őket az én tapasztalataim szerint.Good luck!


21F

2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ti nők könnyen mondjátok h biztos van olyan aki téged vár, nem vagy ronda, majd találsz vkit......de ti nők vajon kaptatok már egy este alatt 10 kosarat?Gondolom soha, de ha véletlen odamegy egy pasihoz és nemet kap egy nő akkor az egy bunkó paraszt és végig vagytok sértve mi pasik meg eltűrjük a sok nemet és nem is hangoztatjuk, szidjuk érte a nőket mert megértjük h nekik is van ízlésük....én bevallom h nem igen merek már odamenni nőkhöz mert már túl sok nemet kaptam és mivel van büszkeségem ezért nagy mértékben sérti a dolog h ennyi nőből egynek se jöttem be
2011. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Olyan még nem volt, hogy egy este alatt kaptam volna 10 kosarat, de olyan már volt velem, hogy 3 évig folyamatosan csak a kosarakat kaptam. Aztán mégis megváltozott a helyzet. :)
2011. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:02

Mindenféle típussal kezdtem már, talán a plázacicákat kivéve, de nekik aztán tényleg 1000%, h nem jönnék be.

2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:02


Olyanokkal kezdtem, amiket Te mondtál, kevésbé szépekkel:


Némelyik arra nem méltat, hogy vissza jelöljön Facen vagy ha visszajelöl, bepofázgat úgy, hogy soha életébe nem is látott, nem is tudja ki vok. Annyi tapasztalatom van már, hogy ronda nővel nem érdemes kezdeni, mert azok még ráadásul beképzeltek is. Szép lányok legalább szóba állnak velem, igaz tőlük is mindig kosarat kapok. :/

2011. szept. 18. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!