Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít el minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány és ócska dumával?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben szerelmes vtam egy lányba és mikor vszínűleg megsejtette, azt mondta van vkije pedig nem is volt. Ugyanez történt meg 5 hónappal később, de ott megmondtam a lánynak és ugyanazzal a szöveggel koppintott le, hogy van vkije, közben nem is volt senkije. Chat.hu-n és a Lovehuntersbe, akárhányszor írok vkinek nem válaszolnak. Tudom, hogy csúnya vagyok és az rám egyáltalán nem igaz, hogy előbb-utóbb egy lány megáll, de miért nem lehet megmondani, hogy ,,bocs, nem vagy az esetem"? Vagy miért nem lehet leg. barátkozni? Ez nagyon elkeserít. Az, hogy nem tetszem senkinek az is nagyon rossz, de az még rosszabb, hogy nem mondják meg mi a szitu. :'(


17/F


2011. szept. 18. 12:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Szerintem sincsen olyan hogy ronda és senki nem hajlandó vele elmenni.Nézd meg pl a Monica Beluccit meg a Vincent Casselt..hát a pasi nem tipikus szépség,de van karaktere,van kiállása.Amit ezzel akartam mondani hogy legyen kiállásod,gyúrj egy kicsit, vagy a dumád legyen penge,vagy ezek egyszerre.Még egy példa:Geszti Péter..gnómfejű,alacsony semmitmondó kinézete van,mégis a legjobb nőket k..ta vajon miért?Nem csak a pénze miatt!A másik meg, hogy a veled egykorú lányok többségének van egy ideál a kis fejében,-amit a tévében látnak-hogy ilyen a jó pasi és csak azzal állnak szóba,az ilyeneket kerüld.Vannak normális csajok is akik jól néznek ki!A legfontosabb:legyen önbizalmad,nem baj ha csak látszólag eleinte,majd átalakul valóssá.Azt észreveszik egy emberen ha görbén sunnyog és belerúgnak.Sajna ilyen az ember.
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Jah és tényleg ne mondd hogy szerelmes vagy az elején,ettől valamiért sikítva elrohannak.
2011. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"e miért nem lehet megmondani, hogy ,,bocs, nem vagy az esetem"?


Mert a nők és az őszinteség két külön fogalom.

2011. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A nők és az őszinteség két külön fogalom. Hát nem tudom. Én amikor megmondtam egy férfinak, hogy nem az esetem, volt olyan, hogy ha nem tudtam elég gyorsan futni, bizony jól megvert volna. A másik meg szimplán csak a kocsim kerekét lyukasztotta ki. Szóval lehet, hogy nem nagyon éri meg őszintének lenni. Legalábbis ebben a kérdésben. Nekem nagyok sokba került már az őszinteségem. Valószínű, hogy te nem ilyen vagy, de nem tudhatják előre.
2011. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 K.niss válasza:

Ne aggódj már:) Ezt még csak két lány mondta. Lehet, hogy a harmadiknak tetszeni fogsz. Chat.hu-n meg ne ismerkedj, tele van idiótákkal, ha meg nem, akkor fake képet tesznek ki, vagy ilyesmi. Meg régebben én is felmentem a barátnőmmel, és pasinak adtuk ki magunkat, meg ilyesmi, szóval na, nem a legjobb oldal:D

Egyébként szerintem azért mondta a lány, hogy van valakije, mert nem akart megbántani. Ha nekem vissza kell valakit utasítanom, akkor elkezdek parázni, hogy akkor mit mondjak, hogy ne bántsam meg. Hazudni mondjuk nem szoktam, mert az tényleg nem okés. Igaz, hogy ez a mellébeszélés nem túl jó, de sok lánynak így könnyebb.

Ja és, ne úgy állj a dolgokhoz, hogy "csúnya vagyok, nem tetszem senkinek", hidd el, hogy nem, és ha több önbizalmad lesz, akkor biztos könnyebben megy majd minden^^

2011. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Szóval lehet, hogy nem nagyon éri meg őszintének lenni. Legalábbis ebben a kérdésben."


Szóval összeakadtál az ügyeletes rossz fiúval, de meggondoltad magad és ez nem tetszett neki. Aztán megint. És két rossz tapasztalat miatt, már az összes férfi egy pszichopata állat, akinek hazudni kell. Gondolj bele, mi lett volna, ha hazudsz nekik. EZ megint csak egy szánalmas kifogás, tehát igazam volt, hogy a nők és az őszinteség két külön fogalom.

2011. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szóval te ezek után az esetek után még meg mered kockáztatni az őszinteséget. MErt én már féltem a testi épségemet, veled ellentétben.
2011. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!