Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélye egy nagyon szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy nagyon szép, szőke hajú, csinos lánynak arra, hogy szórakozóhelyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

... szórakozóhelyen, vagy akárhol összeismerkedjen egy kicsit! pénzesebb pasival?

Az ilyen pasik keresik az ilyen lányok társaságát?

Vagy "kívülálókkal", idegenekkel nem ismerkednek?


2011. szept. 18. 19:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokat vágsz itt hozzám, amiről már az első pár mondatod után kiderült, hogy rád is ugyanannyira igaz. Ha te nem lennél fogyatékos, nem kéne k*rválkodnod (mert ezt teszed, hiába próbálod szépíteni), hanem saját eszedből meg tudnál élni. Az én válaszom egyáltalán nem volt hiányos. Rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, hogy egy egyszerű szót sem vagy képes értelmezni.

Lehet hogy belőlem nem lesz hasznos tagja a társadalomnak, de én legalább törekszem rá. De végül is értem a gondolatmeneted, valakinek a kamionosokkal is foglalkozni kell az M3-as mentén.

És én nem fogom venni a fáradságot, hogy találkozzak veled, csak ezért. De ha gondolod, Miskolcon bármikor a rendelkezésedre állok.

2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
kérdező: komolyan mondom. Ne FÜRGYÉ LE! Mer' kiszopkodom úgy a plcsádat hogy beszarsz!
2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
de most nem értem, hogy Kérdező miért akadtál ki, igazából te kezdtél el bunkózni. Arra meg számítanod kellett volna, hogy egy ilyen kérdésre több ócsároló válasz is jön, ezen most felesleges rágódni. Szerintem a választ megkaptad, tégy belátásod szerint!
2011. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
szo.pkodjátok ki a p.icsámat MIND! :DDDDDDDDDDD
2011. szept. 18. 20:27
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
látszik h szőke vagy
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te is az én szőrös lyukamat! :)
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!