Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélye egy nagyon szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy nagyon szép, szőke hajú, csinos lánynak arra, hogy szórakozóhelyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

... szórakozóhelyen, vagy akárhol összeismerkedjen egy kicsit! pénzesebb pasival?

Az ilyen pasik keresik az ilyen lányok társaságát?

Vagy "kívülálókkal", idegenekkel nem ismerkednek?


2011. szept. 18. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
ku-ku-ku-k*rva:D
2011. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha pénzt vársz, akkor nincs ilyen, hogy mit viselsz el. :) Azt csinálod, amit mond, vagy keres egy másik, engedelmesebb ribancot, mert megteheti.
2011. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
19:31 Jajj de széépen mondtad.. csak elfelejtetted hozzátenni, hogy édesanyádról beszélsz! :)
2011. szept. 18. 19:37
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
meg rólad szivi. mit vállalsz ötezerért?
2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

öté kinyalhatod a s.e.ggem

másnak nyócezer, szal jól jársz édes ... mikorra várhatlak? :)

2011. szept. 18. 19:42
 16/26 anonim ***** válasza:
fenekedet is hagyd úgy, nehogy kitürüljed!
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámat ne merd emlegetni, mert ellentétben veled, neki NEM az volt az életcélja hogy pénzért dugassa magát. Nem tetszik hogy lek*rváztalak? Bocsáss meg, igazad van, nem leszek közönséges. Legyél inkább prostituált.
2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

19:47 Vannak igényeid b.aszod :O

XD

2011. szept. 18. 19:50
 19/26 A kérdező kommentje:

74% lesz.arom, hogy a kidet emlegetem, ha nem lennél fogyatékos, akkor nem kötöttél volna belém. Te kezdted.

És egyébként is, hogy jössze te ahoz, hogy engem kur.vázz le? Te ezt nem teheted meg, és anyukádra nem írtam, én hogy kur.va( az a te válaszod volt).. csak kiegíszítettem a hiányos válaszodat!

Mind1, belőled sem lesz a társadalom tagjaként egy hasznos ember! Direkt bunkó módon beírsz a kérdéshez, azért hogy megmutasd, te "nagy ember" vagy, mert itt k.rvázhatsz büntetlenül... ha az életben mondanál ilyet valaki biztosan felkenne a falra.

2011. szept. 18. 20:02
 20/26 A kérdező kommentje:

Szeretném megelőzni a helyesírásomra tett megjegyzéseket. *ahhoz

Egyik helyen nem jól van a vessző és még 1 helyen hiányzik 1.

2011. szept. 18. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!