Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, vagy csak hiú remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, vagy csak hiú remény?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Nagyon, nagyon jól néz ki a srác. Kb mindenki odavan érte. Egy csomószor beszélgetünk, néha észreveszem, hogy néz, odajön hozzám, törődik velem, ha problémám van/szomorú vagyok, megölel minden ok nélkül. Nekem eszembe sem jutott volna, hogy tetszem neki, míg a barátnőim egy kávézás során nem mondták nekem... Szerintük tök odavan értem, és ezt a viselkedéséből vették észre (ők sorolták fel nekem ezeket az érveket, amikkel kezdtem itt az irományomat). Míg ők nem szóltak nekem,én ebből semmit észre sem vettem, de mióta felhívták a figyelmem, mintha tényleg így lenne... Tényleg nem tudom, hogy mi is van. Szerintetek?

(hülye válaszok KÍMÉLJENEK, rohadtul nem érdekelnek egyes emberek 'vicces' nyomorékoskodásai. köszönöm)


2011. szept. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kommunikálj vele erről. Hogy jár-e valakivel.

Sőt, ha beválalósabb vagy, akkor mond neki, hogy járnál vele.

Vagy mondneki, hogy tetszel.

De beszélj vele, mert ennyiből nincs mit kitalálni.

Azért ez a sok vicces fiú.

2011. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tuti odavan érted!!!!!!!

lehet,hogy nem mer lépni!!!!!...talán adni kéne neki valami jelzést,amire tudna reagálni!!!!!!

2011. szept. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!