Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még remény? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Januárban nővérem tartott egy nagyobb bulit a 18. születésnapja alkalmából.Nem akartam rá elmenni,de muszáj volt,úgy illik.10 percre mentem volna,de aztán úgy alakult,hogy én lettem a "DJ",aki a zenéket választotta,teljesítette az emberek kéréseit,satöbbi.Mialatt végeztem a munkámat,sok fiú megfordult körülöttem.Minddel váltottam pár szót,de az egyik fiú különösen jófej volt velem.Konkrétan átbeszélgettük az egész bulit,sokszor nagyon mélyen a szemembe nézett,kihívott,hogy kettesben legyünk.A combomat fogdosta,simogatott,szóval majdnem minden volt a csókon kívül.Azért is nem mentem bele,mert idős hozzám. Én 15 vagyok,ő 19.

Most így visszagondolva nagyon hülyén érzem magam.Hiányzik a fiú,szinte minden nap rá gondolok,és szidom magam,mert nem csókoltam meg.Talán mára még járnánk is...

Újra felkeresném,csak egy a baj: olyan 1 hónapja van barátnője.

Mit tegyek?Verjem csak úgy ki a fejemből?Muszáj lesz...de nem tudom... :(


2011. márc. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
hagyd ott szívem mert csak a szexre megy, jobban jársz ha rám hallgatsz nem pedig a szívedre..
2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megkeresném a helyedben...sose lehet tudni...
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nagyon fontos neked keresd meg, dumalj vele mint haver.

de figyelj. ne hgyd hogy kihasznalja h szereted.

akkor se ha mnden vágyad vele lenni, ne beszeld ra mgad semmire!

a szex kesobb jon. es csak ha te akarod, nam ha te is benne lennel. oke?! ;) es tudom nagyon nehez lehet de hajra, eld tul

2011. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha te is úgy hiányoznál neki, már rég felkeresett volna...
2011. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg és beszélj vele, és mond el neki, hogy mit érzel akkor talán valami lesz!!!
2011. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem keresd meg,és mond el neki az érzéseid:)
2011. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!