Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem minden a külső, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem minden a külső, akkor miért van oly sok embernek a régihez hasonló párja?

Figyelt kérdés

Ugye ezt mondják, hogy "nem minden a külső" de, közbenm nagyon sok embert ismerek, akinek a barátai/barátnői, igenis hasonlítottak kinézetre az előzőkre.

És ha belegondolok az én barátnőim is hasonlóak voltak, persze nem nagyon, de öltözködésre, hajszínre, meg arcra igen.

Miért van oly sok embernek a régi barátjára/barátnőjére hasonló párja?


2011. szept. 19. 15:32
 1/4 anonimikusz ***** válasza:
Hallottál már az ideálokról?
2011. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majdnem minden a külső, hisz ez adja az első benyomást (hacsak nem barátból lesz szerelem)

de az hogy miért hasonlít, annak lehetnek más, pszichológiai okai is...

pl: ha meghalt valakid akit nagyon szerettél, akor egy ideig mindenkiben őt keresed, és az elhagyás, az már majdnem olyan mintha számodra az illető meghalna

2011. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mcgalagony17 ***** válasza:
Saját példa: mikor kidobott az első legnagyobb szerelmem, dikert olyan pasit kerestem következő randipartnernek, aki külsőre egy az egyben rá hasonlított. Ez tudat alatt működik. Egyébként meg mindenkinek vannak ideáljai.
2013. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, nekem egyik párom sem hasonlított a másikra, a legkisebb mértékben sem. :D Viszont belsőleg már annál több dologban egyeztek. :)
2014. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!