Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jössz össze egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jössz össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy alkalmas pillanatban megkérdezed, hogy "Járunk?"? mert szerintem ez nem jó kifejezés... Ti hogy csináltátok?
2011. szept. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed tőle, nincs-e kedve lecserélni a riléjsönsip státuszát fészbukon "szingöl"-ről "in riléjsönsip"-re.
2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 monster under yo bed ***** válasza:
vagy ha biztosra akarsz menni, akkor feltöröd a fészbukját, és átírod te.
2011. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonimikusz ***** válasza:
Nekem az a természetes,h az első csóktól számítva kezdődik a járás időszaka...
2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt feleslege szóban tisztázni. Régen rossz, ha az ember nem tudja milyen kapcsolatban van egy másik emberrel.
2011. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világba elég óvodás, a "járunk?"..szerintem csókold meg, és ha nem utasít vissza, akkor már tuti összejönne veled, fogd meg a kezét, meg ilyesmi és máris tudni fogod. ;):) 18/L
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már érzed hogy be jössz neki , suli után elkíséred haza felé, vagy elmentek sétálni. Viccelődsz és mikor már majdnem ott vagytok ahova tartotok meg fogod a kezét határozattan.(séta közben tereled a témát kettőtökre ) ha nem engedi el, utána meg csókolhatod nyugodtan.
2011. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!