Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél éves kavarás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kavarás után miért nincsen még semmi?

Figyelt kérdés

Február óta kavarunk a fiúval aki nagyon tetszik és is tetszem neki.Kaptam tőle ajándékot valentin napra,egyéb rengeteg cuki dolgon keresztülmentünk..de egy csókig sem jutottunk el!én nagyon akarom már és ő is,tudom,mert csomószor viccelődünk egymással és látszik rajta is.egy ideig nem akartam elsietni,de most már nagyon szeretném őt.

de mikor a haverjaival van,az úgy nem lenne az igazi.randijaink sosem jöttek igazán össze,és én rettentően sajnálom!kérlek,segítsetek,hogy legyen köztünk meg már az amire mindketten várunk?!


2011. szept. 19. 19:01
1 2
 1/11 Tajparaszt ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Az írásmódból ítélve nem lehet több 15-nél.
2011. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tajparaszt ***** válasza:
Hát én itt már semmiben sem vagyok biztos...
2011. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindketten 16-ok leszünk
2011. szept. 19. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem titokban mással jár,meg mást kúrogat,magyarul megcsal.Ha fél év alatt nemvolt még egy csók se,akkor ott már semmi se lesz,fél év alatt már kellett volna lennie pettingnek,meg szexnek is.

2.voltam

2011. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem csal meg!ismerem annyira már...

nem olyan típus egyébként sem.

csak egyszerűen már szarul esik hogy semmi sem történi.és nem az,hogy félünk,vagy valami.bár lehet hogy mégis csak parázik mert akkor már rég lesmárolt volna:/

de nem tudom.én hogy bátoríthatnám fel?hol vagy milyen szituációkban lehetne?

2011. szept. 19. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem titokban mással jár,meg mást kúrogat,magyarul megcsal.Ha fél év alatt nemvolt még egy csók se,akkor ott már semmi se lesz,fél év alatt már kellett volna lennie pettingnek,meg szexnek is. "


Nagy francokat!

Nyuszik vagytok mindketten :) de ez így van rendjén, elvégre még fiatalok vagytok. Velünk is így volt anno :)

Hívd el valahová, aztán nagy bátorság, és "támadd le" a búcsúpuszinál. Egyszer, ilyen idős korban belefér, hogy nőként te kezdeményezz.

Sok sikert! :)

24/N

2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tajparaszt ***** válasza:
Eltaláltad. Felpontoztalak :)
2011. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tajparaszt ***** válasza:
A 19.13mas csajszival egyetértek.
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "kapcsolat" ami köztetek van,addig nem fog egy magasabb szintre lépni míg valamelyikőtök nem lép egy nagyot. Ha ő nem. Lépj te. Bár neki kéne. Írtad hogy adott ajándékot is és már több mint fél éve kavartok. Én szem.szerint úgy szeretem a dolgokat hogy kerek perec megbeszélni a dolgokat. Hiába ciki 5 percig de legalább már túl vagy rajta és nem bambázgattok.
2011. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!