Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy legyen végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen végre egy normális kapcsolatom? (lent)

Figyelt kérdés

Na , bocsi ha kicsit hosszú lesz :S

Tehát, nem vagyok az a "pláza cica" lány. Szinte csak fiúkkal barátkozom, mert rájöttem, bennük jobban megbízhatok mint a "barátnőimben". Egyedüli lányunoka vagyok a családban, mindenki más fiú :). Tulajdonképpen fiúk között nőttem fel. (Kiskoromban fociztam, de kivettek mert szüleim azt mondták, hogy ha már egyedüli lány vagyok ne "fiúsodjak" el xD :D ) 14 éves koromban volt először barátom, vele nem volt jó :S Azóta volt 1-2.. 16 éves vagyok. Azért írtam az elején, hogy fiúkkal barátkozom, mert gondot jelent a "magánéletemben". Kavartam egy sráccal, nem volt köztünk semmi, de mindig féltékenykedett, mert tudta, hogy a fiúkkal vagyok fent a városban stb :S . Egyébként titeket zavarna? Mert tényleg a fiúkkal hülyülök nap mint nap, elvagyunk stb. Mondták már, hogy fiús vagyok de egyébként nőies vagyok, nőiesen öltözködöm. :)Volt egy másik srác is, akivel jártam, de mivel "annyira jó fej vagyok" és sokat hülyültünk a szerelemből, barátság lett... Nem tehetek róla, de tényleg. Nagyon jól kijövök a srácokkal. Mit tehetnék? Szinte mindig ez van, hogy barátság lesz belőle.. :S

Ti mit gondoltok, mit tehetnék? Ne barátkozzak a fiúkkal? -.-

Kérlek, értelmes válaszokat adjatok! Előre is köszi :)

16/L


2011. szept. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
De barátkozz fiúkkal. Csak tudj különbséget tenni azok között akiknek tetszel és akiknek nem. :)
2011. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WhiteLabel ***** válasza:

Igen, engem zavarna ha az asszony minden nap fiúkkal "lógna".

Szerintem előbb, vagy utóbb úgy is találkozol valakivel akivel megtaláljátok a közös hangot..

2011. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a helyzet, hogy én próbáltam úgy viselkedni az akkori barátommal, ahogy kellene, meg ahogy "szokás". De ő nem úgy viszonyult hozzám. Úgy viselkedett velem, mintha egy haverja lennék, csak velem szájra puszizott ennyi az egész szinte. A haverjaim nem úgy kezelnek, tiszteletben tartják, hogy lány vagyok, szóval nem ütögetnek, meg ilyenek.. de a volt barátom már szinte tarkón vágott "poénból" .... Azóta inkább kerülöm a pasikat, mert már nem ez az első ilyen alkalom. :S

2011. szept. 20. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Csapj bele! XD Nálam egy kicsit hasonló a helyzet, csak ellenkező a felállás. :D Engem elég erőteljesen zavarni szokott ha egy rakás kanegér legyeskedik a barátnőm körül. :D Ettől függetlenül nincs azzal semmi baj ha sok fiú haverod van, amíg nem hanyagolod miattuk az aktuális párodat. Igazság szerint én is összehaverkodtam jó néhány csajjall mostanában, jó velük hülyéskedni és szekálni őket. XD De ez nem jelenti azt hogy akarnék tőlük valamit, gondolom nálad is valami hasonló a helyzet. Hogy miért leszel mindig barát a barátnő helyett, azt nem tudom, de ha rájössz oszd meg velem is! :)
2011. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kontra a kommentedre: -mellesleg az utolsó hozzászóló vagyok, 21/F, az egyszerűség kedvéért Darrien-

Az egyetlen dolog ami talán beválhat, ha nem haverkodsz mindenáron mindenkivel. Elmagyarázom. Ha egy csajjal összebarátkozok, akkor arra alapból nem nyomulok, de ha meg is tenném, ő se venné komolyan. Szerintem azt a kapcsolat elején kell eldönteni hogy akarsz-e valamit a másiktól, vagy nem, és aszerint közeledni. De előbb utóbb úgyis kifogsz egy olyat aki tényleg szeretni fog, és nem csak barátként. :)

2011. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

"Házi nyúlra nem lövünk" :D

Tehát, én ha össze akarok jönni egy sráccal, mert nagyon tetszik, akkor eleve nem úgy tekintek rá, mint egy barátra! Nyilván ismerkedni könnyebben ismerkedem, de azt észre lehet venni, hogy ha valaki akar tőled valamit/ vagy csak barátkozni akar. De az a baj, hogy ha már együtt vagyunk, és mondjuk felmegyünk a városban biliárdozni és ott vannak a haverok is, és látja, hogy velem, hogy beszélnek a fiúk, és azt is, hogy én hogyan beszélek velük. Nagy valószínűséggel tetszik neki és ő is átveszi azt a stílust.. a "haver" stílust. Mert, biztosan jobb/érdekesebb vagyok a haverjaként, mint a szerelmeként Bennem lehet a hiba...

2011. szept. 20. 18:51
 7/8 anonim válasza:
válts UPC-re :DD
2011. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bolond :D ..
2011. szept. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!