Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a nők ismerkedni velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy nem vagyok egy magas, kigyúrt egyén, hanem egy 1,66 m magas, sportos, jóképűnek mondott, felsőfokú végzettségű fiatalember, aki rendelkezem egy bizonyos fokú egészséges önkritikával illetve szerénységgel is, mégis a sok próbálkozásom ellenére pl. bizonyos társkeresőkön stb. nem igazán keltettem fel a lányok érdeklődését, sőt. Azt szeretném tudni, hogy mi lehet az oka? Jó lenne ha kizárólag csajok válaszolnának erre a kérdésre, problémá(m)ra!
2011. szept. 21. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy, és rohadt, de rohadt unalmas, ennyi.

Bár nem vótam soha nő...


-ReapeR-25/F

2011. szept. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Jaj,de kis cuncimókus fiúcska van a láthatáron!

Esetleg megadod a telószámodat kicsifiú?


SP voltam,sziasztok!

2011. szept. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert alacsony vagy. A nők a magas és magabiztos (bunkó) férfiakat szeretik. Legalábbis a többségük. Reaperrel meg ne foglalkozz, ő egy butácska ember, aki minden kérdéshez baromságot ír.
2011. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bekaphatod...! Az elsőnek írtam.
2011. szept. 21. 08:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok süti. A másodiknak írtam.
2011. szept. 21. 08:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Harmadik hozzászólónak üzenem: köszi.
2011. szept. 21. 08:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Még üzenem az első retardált hozzászólónak azt, hogy direkt kihangsúlyoztam, hogy hölgyek válaszoljanak a kérdésre. Nem voltam elég egyértelmű?
2011. szept. 21. 09:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is a magasságod a baj. A nők átlagmagassága 170 körül van.

Próbálkozz alacsony nőknél.

Az pedig baromság,hogy magabiztos=bunkó. A magabiztosság egész mást jelent. Sajnálom azt a sikertelen embert, aki már képtelen másra fogni a problémáit.

2011. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs a magasságoddal. Fogadd el hogy ennyi vagy, mert ezen nem tudsz változtatni (max műtét - ha létezik, nem tudom - pár millióért)


Én szívesen elcserélném veled a 191cm magasságomat a tiedre, legalább magasságilag 1 szinten lennék a barátnőmmel aki 164cm :) Nem mintha zavarna egyikünket is az a pár cm difi.


Próbálj meg hozzád passzoló lányokkal ismerkedni. Társkeresőn meg a legtöbb csaj egóépítésből van fent, hogy legyen min illetve kin röhögni a suliban/munkahelyén. Szóval neten a kiküldött levél menyisége a döntő.

2011. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A csajok nem azért, de pont az alacsony pasikat szeretik!!!
2011. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!