Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így lehet ismerkedni? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet ismerkedni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki tetszik nekem. Szinte csak pláza p*csa jár oda, de ő más, könyvtárban láttam, és általában egyedül van. Arra gondoltam hogy két óra közt(10 perces szünetek vannak) Megkérdezem a nevét, és megmondom hogy ha szeretne, akkor még Fb-n beszélhetünk, csak nekem most sietnem kell... Ez jó? Vagy mást kellene? Ha mást, mit?
2011. szept. 22. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A fészbúk már nem trendi, gúgl plusz, na az igen!
2011. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor közösségi oldal :) Nem azon van a hangsúly. Csak nincs időm beszélgetni, mert egyik teremből a másikba kell rohanni(középiskola-.-) és gondoltam köszönök neki, és megkérdezem a nevét, meg persze hogy hogy van, miújság, aztán megmondom hogy ne haragudj de most mennem kell, viszont Fb/Iwiw/Myvip/Google plusz-on feltététlen beszéljünk, vag yakár a suliban is :D
2011. szept. 22. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
ne közösségi oldalon már... :)
2011. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem ismerem, meg semmi :S Szóval ott is, meg suliban is. Csak hogy ne csak napi 10 percet tudjunk beszélni, hanem megismerjük egymást jobban :)
2011. szept. 22. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Számítógép előtt beszélgetni nagyon kocka :D
2011. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tajparaszt ***** válasza:
Várd meg és kísérd haza suli után.
2011. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem CSAK számítógépen :D Amikor tudunk akkor suliban is, de így legalább gyorsabban megismerjük egymást :)
2011. szept. 22. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Gépen keresztül ismerkedni gáz, akármit mondasz is... nem lesz semmi komoly ha így kezdesz bele, nekem az az érzésem.

Merd hazakísérni, füllents hogy merre laksz maximum, de ne neten ismerkedj már vele :Đ

2011. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt..jobban jársz, ha későbbiekben is kerülöd a társas érintkezések eme formáját.

(komolytalan,személytelen,gyerekes)

2011. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!