Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem izmos nem gazdag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem izmos nem gazdag nem néz ki jól az menjen a pics. ába a nők szerint?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Viszont legalább van a válaszolók között 1-2 őszinte lány.
2011. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem ezeken múlik, de azért ha kb így nézel ki:


[link]


ne remélj sokat.

2011. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az vagyok aki vagyok és nem érdekel ki hogy aláz a válaszával magasról lesz.arom. Elfogadtam magam és ez nagyobb érték ja és műszaki beállítottságú szakember vagyok bár tudom ez mellékes csak tájékoztató jelleggel írtam le. Amúgy 183 magas vagyok 90 kilóval lakással rendelkezem (devizás vagyok de sz.arok rája) autóm még nincs de hiszem hogy vagyok valaki és még lehetek ennél is több. Csákesz kö.csögök. :))
2011. szept. 23. 13:27
 14/22 A kérdező kommentje:
És leszek is ettől VALAKIBB!!!
2011. szept. 23. 13:28
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

Ha van valami egyedi..valami, ami megfog..akkor semmi nem számít..csak az, hogy vele lehessek.

A barátom mások szerint egész helyes..de én sose a külsőből indultam ki..olyan kisugárzása van, hogy 1000 ember közt is rá irányul minden figyelmem..

2011. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A férfinek javasolom fordítson Rád több figyelmet kedves előző! Együtt lesztek ha már vagytok gratulálok. :)
2011. szept. 23. 13:34
 17/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. Még az ellenségemnek is.
2011. szept. 23. 13:35
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

"műszaki beállítottságú szakember"


"devizás"


"elfogadtam magam"


Hát benned tényleg nem sokat lehet szeretni, nem vagy az a tipikus jópasi, vicces, humoros, kedves, inkább görcsös, pökhendi, mentségeket kereső vagy. Nem is értem, miért nem kellesz senkinek :) Persze szerinted mindenért a nők a hibásak, akik nem téged választanak.

Ugye érzed, hogy ha ilyen mentalitással lenne hatalmas vagyonod, akkor sem rúgnál labdába a legtöbb nőnél.

2011. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

13:35-nek


itt nincsenek ellenségeid... itt csak válaszolók vannak, akik a nézőpontjukat megosztják veled, mert te kérdeztél

2011. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Ezek mellett amint látom egy észlény se vagy...de nem részletezem mert nem érdemes.:)
2011. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!