Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmutattam a mellem neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutattam a mellem neki az első randin. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy igazán helyes fiúval és elhívott egy randira. Kaptam tőle egy szál rózsát, igen intelligens és tájékozott, értelmes fiú. Először egy kávézóba ültünk be, majd sétáltunk. Megemlítette, hogy csinos ruhát választottam és jól mutat rajtam, amire azt válaszoltam: Hát ma még látnád, mi van alatta. Ő meglepődött, de én lehúztam a pántnélküli felsőmet (egy parkban voltunk) és megmutattam neki, erre ő nem szólt semmit, majd egy kevéssel később azt mondta, hogy örült a találkozásnak, de még van egy kis elintézni valója, majd beszélünk.

Azóta nem keresett?

Szerintetek rosszul tettem? Vagy meleg a fiú???

De nekem annyira tetszik és szeretném, ha összejönnénk. :(


2011. szept. 23. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akármennyire is szeretném látni az első randin a Nő mellét akkor is rossz néven venném ha ilyen könnyen adná magát!
2011. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Jól tetted, pont úgy ahogy a nagykönyvben megvolt írva.. :D
2011. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
lehet,hogy csúnyának tartotta a melledet...:D
2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

22:19 az eszmefuttatásod tökéletes, DE egy kis tovább fejlesztés elméletileg én is értelmes vagyok, a alapelv nálam is ugyan az mint nálad vagy a srácnál, de én azért még hülyítettem volna addig amíg meghúzom aztán lépek le.


Egyik verzióba sincs új barátnő sajnos, de legalább kufircoltál egy jó :D:D

2011. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Buta voltál. Hát, nálam ezzel azonnal az egyéjszakás kategóriába raktad volna magad.
2011. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ehh. erre nem tudok mit mondani nagyon gáz, de szerintem FAKE. Ekkora ribi a világon nincs xD
2011. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha ribancként viselkedsz, ne várd, hogy szűzkánt kezeljenek. Te nagyon éretlen vagy, vagy pedig egy hülye ribanc, aki azt hiszi, hogy a teste az egyetlen értéke és, hogy ezzel minden elérhet. És ha visszautasítanak, az már nem tetszik és egyből a srác a b.zi. Gondolj az ő helyzetébe. Talán egy normális kapcsolatot szeretett volna, azt hitte, hogy normális vagy, mert mindenhol ezekbe a könnyűvérű kis k.rvákba botlik, erre kiderül, hogy te sem vagy jobb. És nyilván átfutott az agyán, hogy eddig legalább 40-en átmentek már rajtad, ráadásul miután elment, feltehetőleg kerestél magadnak valaki mást. Én ezek után simán leszarnálak és mutogasd a melled, akinek akarod.

De szerintem is sántít a kérdés, mert általában ilyenkor elkezdenek rinyálni, de te nagyon kussolsz.

2011. szept. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért nem velem randizol? Én is helyes vagyok, kedves, értelems és én ráadásúl értékelem az ilyen húzásokat.
2011. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát én ezek után fel is hivtalak vólna a lakásomra, hogy mutassam meg a farkomat.
2011. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne kamu a kérdés, akkor kitetted volna ide is a melled.


De gondolom, ráadásul fiú vagy...

2011. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!