Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ribancnak néznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Victoria Winchester kérdése:

Szerintetek ribancnak néznek, ha 14 évesen a 17-20 éves pasiknak jövök be, és ha járok is velük?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenki 17-18-nak néz engem és a hozzám hasonló korú fiúk nagyon éretlenek.
2011. szept. 24. 12:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Egyébként aki azt írja, hogy éretlen vagyok, az is csak általánosít, nem minden 14 éves éretlen, én általában "felnőttek" társaságában vagyok, nagyon kevés korombeli barátom van!
2011. szept. 25. 14:46
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Az éretlenségedet bizonyítja, hogy gyerekes a gondolkodásod. Úgy állítod be a dolgokat, hogy azok neked kedvezzenek, még akkor is, ha önellentmondásba keveredsz. Márpedig most ellentmondásba kerültél saját magaddal.


Te írtad a kérdésedben:

"a hozzám hasonló korú fiúk nagyon éretlenek"


Te írtad a 14:46-os kommentedben:

"Egyébként aki azt írja, hogy éretlen vagyok, az is csak általánosít, nem minden 14 éves éretlen"


Szóval saját magadat ütötted ki. Ez van, amikor érettnek HISZI magát az éretlen kisgyerek, ez esetben te!

2011. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te mekkora egy lúzer vagy! -.-' A lányokra értettem, az elsőt értettem a fiúkra! -.-'
2011. szept. 30. 19:11
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Látod Vikike a kommentedből is süt az éretlenség, ha már meg kell magyaráznod, hogy mit és hogyan kell érteni a válaszaidból, az nagyon "lúzerség". /a te szavaddal élve/.
2011. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Annyira gyerek vagy még. Miért nem a korosztályodból keresel egy hozzád való fiút???

Egyébként meg ha tényleg azt gondolod, hogy ribancnak néznek, akkor nyilván okot is adsz rá, hogy annak nézzenek!

2011. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Figyu nem vagy az a legjobb brátnőm egy 23 évessel járt még se egy ribi ha ez a te szemsögödből jó akk csináld
2016. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!