Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett ilyen távolságtartó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen távolságtartó?

Figyelt kérdés
3. randin megvolt az első csók, csókok, simogatások...És voltak ilyen kéjenc megjegyzések még a randi előtt msn-en, meg élőben is. A randi után hirtelen visszafogott lett, semmi kéjenc megjegyzés. Meg se említette a randit. És még a randin ő mondta rám, hogy heves vagyok. Azóta csak tök általános dolgokról beszél...és úgy köszönt el tőlem a randi után, h 2 puszit adott. Most ennyire szar voltam? Vagy ez mit jelent, Mert aggasztó:/ És 23 éves....szóval nem értem a reakciót:/
2011. szept. 24. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ő sem tudja mit akar ...
2011. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
100%
hát ez a gyenge kezdés után erős visszaesés esete.Testvérem azt kell mondjam,hogy a randi után ,hogy matematikai nyelven éljek, a dugásra az esélyed konvergál a nullához!De ne foglalkozz a csajjal,ne add meg neki az örömöt,hogy kepesztesz utána két kézzel!Ha kéreti magát akkor levesbe vele
2011. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem lány a kérdező...
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 greeen ***** válasza:
semmi gond akkor is teljes mértékben áll a hozzászólásom csak a csajjal szót cseréljük ki csávóval.
2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Öööö igen, lány vagyok, bocsi, ezt nem közöltem:D

Hát elég fura a helyzet...:/ és még én érzem azt, h valamit nagyon szarul csináltam...És ráadásul nem vagyok egy ribanc, hogy fűvel fával.

2011. szept. 24. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja én is így jártam.Hogy a lepra rohassza le a kezét amivel anno átölelt
2011. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül....És utolsó mi lett a vége? A hozzászólásból gondlva nem jó:S
2011. szept. 25. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Most már nem is válaszol nekem akárhogy írok..Arra jöttem rá minél jobban akartam helyrehozni vagy közeledni,ő annál jobban eltávolodott..jelenleg már nem is beszélünk....

Az elején mikor úgy csináltam mint aki lexarja ő keresett engem meg ragaszkodott.De átestem a ló másik oldalára és elmondtam neki mit érzek.Amit nem lett volna szabad..

2011. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!