Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezem meg tőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

QawsedRftg kérdése:

Hogyan kérdezem meg tőle? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
lényeg hogy elhivtam egy lányt moziba csak kézilabdán eltalálta egy labda....így utolsó pillanatban mondta le az egészet ....ezelött egy táborban ismertem meg egyik este majdnem csókoloztunk is csak már mennie kellett ...tábor után kezdődött a suli és a tanulás....egyhete elhivtam moziba.ő látszólag nagyon örült neki.felhívott hogy késni fog... és utána hogy nem tud jönni....elvileg 2 hét múlva talizunk mert jövő héten én nem érek rá. a kérdés az hogy: ha majd együtt leszünk hogy kérdezem meg hogy járna -e velem. pontosabban milyen helyzetbe kérdezem meg tőle? kört is pls. thx. 15 F
2011. szept. 24. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor kell megkérdezni,amikor úgy érzed,hogy alkalmas..

A "köröm" 15/L

2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
simán megkérdezed ,mondjuk így kedves tetszel nekem lenne kedved járni velem?
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!