Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Nem értem. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

A lány akinek udvarolok elég lazán veszi, hogy én kedvelem.

Azt mondja ő nem volt még szerelemes és az előző kapcsolata is emiatt ment szét, mert a srác megunta, hogy "nem szereti".Erről részleteket nem tudok, de tényleg szinte mindent harapófogóval kell kiszedni belőle...

Nos én elég nyitott lélek vagyok,én a szívem után megyek, és mindig kimondom amit érzek. Ő ennek pont az ellentéte.

Már találkoztunk párszor és mikor első alkalommal adtam neki arcra puszit, akkor csak csóválta a fejét.

Második alkalommal úgy vettem a dolgot, hogy ugyse csak ketten vagyunk ezért csak úgy haverilag vagyok ott vele, nem léptem semmit.Akkor ő közeledett bújt,ölelgetett stb..

Kérdeztem tőle mit kedvel bennem és azt mondta, hogy nem unatkozik mellettem, mindig be nyögök vmit,amitől nevetnie kell ("dilis" :D).Kb ennyi bók volt amit kaptam tőle. :)

Ő csak akkor lépett soha semmi mást.

Most "próbára" teszi -nem szándékosan- a kettőnk közötti dolgot, mert elment erasmusolni. Majd csak karácsonykor láthatom megint.

Felajánlottam, hogy kirepülök pár napra, neki "csak" fedelet kellett volna adni a fejem felé, de lebeszélt róla...

Mások azt mondták, hogy olyan nyomulós vagyok. Annyira vissza fogtam magam, hogy 4 randi alatt kéz fogásig jutottam vele.


2011. szept. 25. 20:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit a "semmi"-ről beszélgetek vele, mert szóvá tettem párszor dolgokat és érzem is, hogy nem tetszett neki.

Legalább megkönnyebbültem, nem élem magam a dolgokba, jártam már pórul.

Így is kérdezek tőle 3 dolgot kb és arra válaszol amire akar. :/

Pedig nem olyan nagy kérdések, csak én ilyen vagyok, hogy direkt ködösítek és többet teszek fel egyszerre és az egyik ilyen sejtelmes -ez ritka- és pont azokra nem válaszol, amire igazán szeretném.

Nem tudom micsoda dolog ez, de józan ésszel simán elküldeném, de annyira megkedveltem már. :/

2011. szept. 26. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!