Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van okom szégyelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom szégyelni magamat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és még nem volt barátnőm, lehetett volna rá alkalmam hogy összejöjjek valakivel, de akkoriban még nem igényeltem kapcsolatot, mára már nagyon akarom, de elég félénk vagyok. Kinézetemmel nincs probléma( szinte a konditeremben alszom) de szégyenlem magam a lányok elött, mivel szinte semmi tapasztalatom nincs.
2011. szept. 30. 21:22
1 2
 1/14 greeen ***** válasza:
21%
de béna vagy
2011. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is 2 L-el szégyelld magad (:

De amúgy nem, a tapasztalatlanság aranyos, és ha egy csajnak bejössz pont nem azt fogja nézni, hogy mennyire vagy tapasztalt. Sőt inkább imponálni fog neki, hogy ő lesz az első igazi barátnőd. :)


Amúgymeg kérek egy képet, majd utána megmondom, hogy milyen a kinézeted. :D


18/L

2011. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Mert szégyelled magad.

Tehát azért kell szégyellned magad, mert szégyelled magad.

Ahogy azt mondod, hogy "dehogy hunyászkodok meg, ki nem szrja le, hogy nincs tapasztalatom, a lányok is csak emberek, kezeljem őket nyugodtan, felszabadultan", na, onnantól kezdve már nem kell szégyellned magad.

2011. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

első: kössz erre magamtól is rájöttem


második: *szégyellni....késő van már nekem:)

Én nagyon cikinek érezem ezt az egész dolgot, és ez idegesség formájában a hangulatomra is hat. Képem most nincs, de leírom: 187 cm magas vagyok,sötét nagy szem, fekete haj(általában zselézem) felsőtestem kidolgozott(erőemelés).

2011. szept. 30. 21:42
 5/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:41


Szerintem ez elég gáz, és már haverok elött is szégyenllem ezt a dolgot:S Jó lenne tapasztalatot szereznem, mert egyetemre elég ciki lenne "így" menni.....

2011. szept. 30. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

De nyugimár, mégis milyen tapasztalat kéne? Majd kitapasztalod azzal a szerencsés lánykával, akivel majd összehoz a sors. Nem fog megenni, na meg nagyon elrontani sem lehet. A haverok meg menjenek a búsba, ha ezzel cikiznének. Üsd le őket :D

Ez csak egy általad generált probléma. Fogd fel úgy, hogy minél tovább szégyenlősködsz, annál tovább maradsz egyedül, tehát annál tovább fogsz szégyenlősködni, és annál tovább leszel egyedül, és így tovább :D Semmilyen téren nem éri meg ez neked. Egyszerűen csak ne görcsölj ezen tovább, felejtsd el, és kész.

Nekem bevált :D (én is kb így mentem egyetemre, de én mellé még anorexiás-beütésű is voltam. És voilá! Már nem egyedül)

2011. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bazze kérdező, szeretlek. :D

Magas, és sötéthaj+sötétszem. <3

2011. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne gáz így menni egyetemre, én is így mentem.De a lényeg ha meg tetszik egy csaj ne tétovázz ,menj oda hozzá mert ha elkezdesz gondolkozni ,hogy most meg szólítsam ne szólítsam úgyse lesz belőle semmi. Ha beszélsz vele légy magabiztos ,laza mint a riga lánc :D, ne az legyen hogy össze vissza makogsz mindent mert az tényleg gáz lesz.
2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:55

Teljesen igazad van! megfogadom a tanácsod....:)


A válasz megírásának időpontja: ma 22:04

ez is igaz, megpróbálok nem hülyeségeket gondolni, hanem cselekedni :)

2011. szept. 30. 22:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld magad! Én 20 éves vagyok és úgy vagyok ahogy te csak annyi különbséggel, hogy engem már nem érdekel annyira a téma mert ha eddig nem ment később se fog menni és nem fogok ezen rágódni! Ha neked se menne akkor szerintem hagyd a fenébe mert csak depressziós leszel miatta! Annyit meg nem ér az egész!
2011. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!