Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van okom szégyelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom szégyelni magamat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és még nem volt barátnőm, lehetett volna rá alkalmam hogy összejöjjek valakivel, de akkoriban még nem igényeltem kapcsolatot, mára már nagyon akarom, de elég félénk vagyok. Kinézetemmel nincs probléma( szinte a konditeremben alszom) de szégyenlem magam a lányok elött, mivel szinte semmi tapasztalatom nincs.
2011. szept. 30. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is 18 vagyok és nekem sem volt még barátnőm, hasonlóképpen vagyok én is csak nem szégyellem annyira magam, inkább önbizalom-hiányos vagyok, nem járok kondizni, de sokat sportolok, nem érzem azt, hogy ronda lennék

egybk majd csak lesz vmi

2011. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
shanana hol laksz? :D
2011. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20


Látom nem vagyok egyedül....ebben a hülye helyzetben.

2011. okt. 1. 14:06
 14/14 anonim ***** válasza:
bizony nem vagy (tegnap 13:20 voltam
2011. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!