Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nekem most mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem most mire van szükségem, tehát nem értem magamat. (? )

Figyelt kérdés
20 vagyok. Nincs barátnőm, szeretnék de nem tudom beleférne-e. Egész pontosan, sportolni járok két helyre is mellette főiskolán tanulok és dolgozok is, be vagyok táblázva magyarul. Ilyenkor nem igazán gondolok rá, hogy nekem barátnő kell de ha épp elmarad egy edzés és itthon pihenhetek úgy bennem van, hogy jó lenne valakivel együtt lenni. Lányt tudnék találni, annyira nem vagyok csúnya és vannak "jelentkezők" de így szerintetek lenne egyáltalán értelme belevágni egy párkapcsolatba? Ha hetente körülbelül most már (vizsgaidőszak) 3 szor tudnánk találkozni ebből 2 ilyen kb. 1-2 óra lenne.
2011. máj. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az a gáz ha friss a szerelem, akkor valamit úgyis elhanyagolnál miatta. Szal ha neked fontos az időbeosztásod akkor nem fér bele
2011. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Valószínűleg időt tudnék szakítani csak ugye benne lenne, hogy épp lemondok egy randit aminek a végén én lennék a rossz. :S

Pedig most került felszínre egy olyan lány akibe régen szerelmes voltam és úgy néz ki, hogy most tetszek neki én is szóval lehetne valami.

2011. máj. 6. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy lány igen fontossá válik néked (magyarul írtóra beleszerelmesedsz) akkor FOGSZ RÁ alkalmat találni hogy minél többet együtt legyetek.... Ennyi:)
2011. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudnék, kötetlen a munkaidőm de bármikor hívhatnak és ha épp emiatt elmarad egy találkozó az rosszul sülne el.
2011. máj. 6. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
ne a randit mondd le, hanem vmelyik sportot, vagy csináld ugy, hogy akkor sportolj amikor amugy se tudnátok találkozni mert egyikötök se ér rá... de értelmes ember vagy, dönts te, mi a jobb, agyonmozogni magad ( minthogy inkább mozogsz rendszeresen) vagy ölelni szeretni imádni valakit^^
2011. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked egy kúrótársra van szükséged aki ha kell jön.
2011. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!