Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem veszi észre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni?

Figyelt kérdés
11-es vagyok egy középsuliban, és a haverom tavaly megbukott, így ő most 10-es. Az osztályába jár egy srác...aki nagyon úgy néz ki, hogy antiszociális, de nekem valamiért bejön. (külsőre is, pedig egészen átlagos) Nem is ez a furcsa, hanem hogy mikor szünetekben haveromékhoz megyek, dumálni velük, látom hogy az a srác zenét hallgat és egymagában áll/ül messze a többiektől. Én keresem a tekintetét, majdnem hogy folyamatosan őt lesem, és nemegyszer fordult már olyankor felém, szóval láthatta hogy őt nézem. Szerintem a fél iskola sejti hogy nem közömbös a srác számomra, csak neki nem tűnik fel...vagy esetleg annyira visszahúzódó hogy az ilyen nem is érdekli? Gondoltam rá hogy "kezdeményezek" de az utolsó pillanatokban meghátrálok...Hogyan kezdjek beszélgetni egy ilyen magának való sráccal?
2011. szept. 30. 21:38
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:12


Egyáltalán nem hiszem, hogy jó csaj vagyok. Akinek tetszem, annak tetszem, akinek nem, annak nem. Szerinted ha olyan beképzelt lennék, gondot okozna, hogy megszólítsam?..(+írtam, hogy félek nem érdekelném őt annyira, hogy kivegye a füléből a fülhallgatót...)

2011. okt. 1. 12:02
 22/26 megax ***** válasza:
beszélj vele :) bátorság^^ ha nem sikerül... nagy még az isten állatkertje^^
2011. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló kicsit rosszul használta a mondást.Sebaj,ő is a ketrecet rázza.
2011. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 megax ***** válasza:
igen, itt arra akartam célozni ezzel, hogy rengeteg fiú van még a földön. És tényleg én is rázom azt a ketrecet.
2011. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Szerinted ha olyan beképzelt lennék, gondot okozna, hogy megszólítsam?..(+írtam, hogy félek nem érdekelném őt annyira, hogy kivegye a füléből a fülhallgatót...)"


És akkor mi van? Tőlünk elvártok minden szart, de ha nektek kell valami, akkor már félek, meg nem akarom, ez a férfi dolga.

2011. okt. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:25


Umm...a kérdésem pont arról szól, hogy ééén akarom megszólítani őt, és ehhez kértem ötleteket, hogy miként kezdjem...persze régen a férfi dolga volt hogy kezdeményezzen, de a mai világban már sokszor kell a csajoknak kezdeni...én ezt úgy ahogy megértem, csak ötleteket kértem hozzá, és kaptam is :) szóval köszönöm az értelmes válaszolóknak :)

2011. okt. 2. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!