Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem veszi észre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni?

Figyelt kérdés
11-es vagyok egy középsuliban, és a haverom tavaly megbukott, így ő most 10-es. Az osztályába jár egy srác...aki nagyon úgy néz ki, hogy antiszociális, de nekem valamiért bejön. (külsőre is, pedig egészen átlagos) Nem is ez a furcsa, hanem hogy mikor szünetekben haveromékhoz megyek, dumálni velük, látom hogy az a srác zenét hallgat és egymagában áll/ül messze a többiektől. Én keresem a tekintetét, majdnem hogy folyamatosan őt lesem, és nemegyszer fordult már olyankor felém, szóval láthatta hogy őt nézem. Szerintem a fél iskola sejti hogy nem közömbös a srác számomra, csak neki nem tűnik fel...vagy esetleg annyira visszahúzódó hogy az ilyen nem is érdekli? Gondoltam rá hogy "kezdeményezek" de az utolsó pillanatokban meghátrálok...Hogyan kezdjek beszélgetni egy ilyen magának való sráccal?
2011. szept. 30. 21:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem először a haverodékat kérdezz meg, hogy ők milyennek látják a srácot, mit tudnak elmondani róla. Lehet, hogy "antiszociális", de lehet, hogy csak szimplán zárkózottabb típus, vagy problémái vannak. (Végül is az antiszociális viselkedés is általában lelki problémákra vezethető vissza, csak ez már egy kicsit súlyosabb megnyilvánulása azoknak.) Aki nagyon zárkózott típus, arra nem tesz jó hatást a nyomulás. Beszélgetni persze odamehetsz, csak finoman, nehogy elriaszd az illetőt, nem feltétlenül kell kimutatnod azt, hogy tetszik neked (bár ezt talán ő is tudja). Próbálj először semlegesebb dolgokról beszélni vele, hogy megtörd a jeget. Tudod, lehet, hogy ő is azt hinné, hogy egyetlen lány sem érdeklődne iránta, ezért is meglephetné esetleg, hogy közeledni akarsz hozzá. Ha mondjuk szünetben nem akarod őt zavarni, akkor próbálj meg máshol összefutni vele. Egyébként ne félj attól, hogy nem érdekled őt, ha így is van, akkor sincs semmi, majd találsz másvalakit. Persze megeshet, hogy nem akar senkit. De lehet, hogy neki is bejössz, csak mondjuk félénkebb vagy zárkózottabb.
2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
elöző 19f én rockot hallgatok és sohase zavar ha valaki érdeklődik irántam am utálhatsz de amíg nem tudod miért vok ilyen addig ne ítélj!!!!
2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jav.: kérdezd meg...
2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Külön köszönöm a kifejtett, hasznos választ :) Sokat segít :)

2011. szept. 30. 22:16
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is elég gyakran metált hallgatok útközben, és felb*ssza az agyamat, ha nem hagynak olyankor (főleg idegenek, azokat szájba tudnám szekszuálni).


Írnál ide pár bandanevet? Kíváncsi vagyok.


Próbáld meg kifigyelni, hogy érdekled-e (tégy úgy, mintha téged nem érdekelne), ha nem, akkor hagyd a píbe. Rám is próbált rámmászni pár csaj gimiben (testileg nem voltak rosszak), de ignoráltam/elhajtottam őket. Kell a francnak nyomulós csaj.

2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
érdekes, egy depis rokker kel acsajoknak,engem meg kiröhögtek amikor egymagamba áltam az iskolába.
2011. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem hiszi hogy komolyan esélye lenne nálad,azért nem csinál semmit...Kezdeményezz:)
2011. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Pl én azért vagyok zárkózott mert sok olyan gondom van/dolgot éltem meg,amit egyik oszt.társam se,és ezért nem igazán tudok feloldódni.Szóval lehet nem azért ül csöndben mert annyira hülye hogy nem tud beszélni,hanem hasonló okokból...
2011. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia, én is voltam már hasonló helyzetben. Csak annyi különbséggel, h a srác már az első nap kiszurt magának:). Ö nem szeretett kezdeményezni. Még baráti szinten se. Persze, akik odamentek hozzá, azokkal nagyon jó barátságokat kötött. Nálunk is, hiába volt ott mindig a közelemben, nekem kellett kezdeményeznem.


Szóval sztem egyszer ülj le mellé és kérdezd meg töle, hogy mit hallgat. ( mert ez esik kézre.. ). Persze, készülj fel minden esetőségre. Ha már végleg nem jön össze a szemezés.

Sok szerencsét. Azért majd írj, h mi történt:)


19L

2011. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Arra nem gondoltál, hogy egyáltalán nem érdekled őt, mert nem vagy olyan jó csaj, mint hiszed?
2011. okt. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!