Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Lányok, ti mit tennétek, ha ilyen kéréssel állna elétek egy fiú?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy úgy próbálok közelíteni egy lány felé, hogy megkérem, hogy írjon egy igazolást. Úgy képzelem el, hogy odamegyek megkérem, hogy írjon egy szülői igazolást az ellenőrzőmbe és utána már könnyebb lesz, mert lesz miről beszélni meg ilyesmi. Szerintetek jó ötlet ez? Sztem jobb, mint a többi sablonos marhaság, hogy mennyi az idő stb... Ha szerintetek rossz ötlet, akkor miért?
2011. szept. 30. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2011. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lány, de még átlátszóbb mint az hogy mennyi az idő, mert ugye miért pont őt kérted meg rá. :)
2011. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 spsux ***** válasza:
nah! gyorsan ébredjél fel!
2011. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 QawsedRftg válasza:
kor?attól függ
2011. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem gáz... probálj meg vlmi közös érdeklödést találni és arrol kérdezd inkább..de ez tré..
2011. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem írnék neked igazolást meg sztem más se! Ébredj fel! :D
2011. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyből azzal mész oda, hogy megkéred csináljon valamit? Lehet azt gondolná, hogy követelőző vagy.
2011. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont igazolást?

Sztem valami mást találj ki. Én, lány létemre, eléggé hülyén néznék rád.

Gondolom nem vagytok osztálytársak sem évfolyamtársak, ezért nehézkes. Sztem még az is jó lenne, ha azt kérdeznéd meg töle, h pl "nem tudod, h a büfében mennyi ez meg az ?" én szívesen segítenék!:)

2011. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En igy jottem ossze az elso pasimmal, pont egy igazolast irtam neki a suliba es kb. 3 evet voltam vele.
2011. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

Hurrá!

Is.át bebizonosodott, hogy ezek a nők nem egyformák...

2020. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!