Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 16-17 éves átlagos alkatú...

Egy 16-17 éves átlagos alkatú lány hogy formálja szép kerekre a popsiját?

Figyelt kérdés
Nem fogyni szeretne, hanem csak formásodni. A combja is izmosodhat, de a vádlija a sok tánctól már elég izmos tehát valami olyan kéne, ami nincs hatással a vádlira. A biciklizés, a guggolás és a futás szerintem erősíti a vádlit is, tehát valami más kéne. Esetleg ha konkrét gyakorlatokat írnátok azt nagyon megköszönném.
2010. jan. 17. 23:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

szerintem a kerékpártól és a futástól nem fog izmosodni a combod-vádlid, ha nem "ész nélkül" csinálod

gondolok itt lassú futásra és olyan 15-17 km/h-s kerékpározásra.

2010. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én férfi vagyok elég sokat megfordulok lányok közt és halottam egy olyanról ,hogy összeszorított popóval kell lépcsőzni és ez hatásos.Noss ,hogy igaz-e vagy sem nem próbáltam ki:)

Mindenesetre formás farizmot kívánok:-)

2010. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A Leg Magic a lehető legjobb választások egyike. De majdnem ilyen hatékony az ún. "kitörés" is. Ez a következőképpen néz ki: állsz egyenesen, lábaid összezárva, majd egyik lábaddal lépsz egyet előre, azután vissza. És így váltogatod a lépéseket egyik lábadról a másikra, tehát kitörsz az álló helyzetből (innnen az elnevezés).


Remélem, tudtam segíteni!


u.i. A biciklizés elég minimális hatásfokú vádlierősítő mozgás. Sokkal inkább fenék-, de mindenekelőtt combizom-erősítésre alkalmas.

2010. jan. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
2%
A plasztikai sebészat csodákra képes.
2010. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a táncnál jobb popsiformáló nincs. Ha az sem segített, akkor szerintem felesleges erőltetni a legmagiceket meg a biciklit. Meg hát ami a popsit imosítja, az a lábat is. Valósínűleg itt alkati probléma lehet, amin tényleg csak a plastikai sebés tud segíteni, kérdés, hogy érdemes-e.
2010. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet most a többség ki fog nevetni, de nekem a futás, és a Rubint Réka gyakorlatok jöttek be. Azelőtt alig tudtam felhúzni a farmerokat a boltban a nagyobbacska fenekem miatt, ma meg alig találok magamra farmert, mert szép vékony lett a derekam, és lötyög rajtam a legtöbb nadrág ami hosszban jó. :)
2010. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a bringa jót tesz mert annyira megerősíti,hogy legyen tartása,tapasztalat:)szóval hajrá heti 3kb én is annyit csinálok.
2010. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Khm.. plasztikai sebészre egyáltalán nincsen szükségem de azért kösz:D Egész jó az alakom, csak mint minden nőnek a csípő-fenék-comb tájékon van egy icipici felesleg. A hasamon meg a csípőmön nem zavar, de az zavar hogy a hátsóm nem elég feszes, ezért fordultam hozzátok. Köszi az eddigi értelmes hozzászólásokat:) a kitörés szerintem hasznos lesz. Rubint Rékától nem emlékszel valamilyen gyakorlatra?
2010. jan. 18. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Leg magicot ki ne próbáld tönkre teszi a térdet.FEzsítsd meg a popód majd lazitsd el ezt csináld meg néhán órán át egy nap.
2010. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én imádom azt a kis felesleget ami a csípőd combod tájékán van,szóval ne változtass!
2010. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!