Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel ki fog dobni ha megtudja félek a verekedéstől más férfivel?

Figyelt kérdés
Csak ez a baj.
2011. okt. 3. 06:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudunk róla, a kapcsolatotokról meg egyáltalán semmiről sem.

Így megmondani nem lehet, maximum nagy általánosságokban lehet véleményt mondani, de az nagyon kevés.


Egyáltalán honnan tudja meg, hogy félsz. Ne mondd meg neki! Nem?


Egyébként férfiként én rosszul érezném magam ha félnék a verekedéstől. Saját magammal szemben volna rossz érzés első sorban.


De a másik véglet is ugyanilyen gáz, ha valaki élvezi és direkt keresi. Az sem egészséges.


Mondjuk félni talán abban az esetben belefér, ha többszörös túlerő vagy ha tudod hogy arra irányul, hogy megöljenek, illetve ha fegyverrel mennek rád.

Szerintem ilyenkor már nem gyávaság a félelem, persze nem nyüszítve, hanem utólag beismerve, hogy igen féltem.


Én ezt gondolom.


De ha egy kicsit (vagy sokkal) többet is elmondanál a helyzetről, akkor talán tudnánk segíteni.

2011. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 napietus ***** válasza:
nem ismerem a barátnődet. de nem mindegy, hogy azért nem mennél bele ilyen helyzetbe, mert jól felméred az erőviszonyokat, vagy simán gyáva vagy.
2011. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

hát tudod én nem félek a verekedéstől, pedig engem kb mindenki megtudna verni ha akarna. mégis mindig kiálltam magamér, másér még nem kellett. ez van. te meg gyáva vagy.

amúgy meg barátnődtől függ.


ugy birom az ilyen paraszt kérdezőket, hogy nem mondják meg neki kerekperec hogy márpedig biztosan kifog dobni vagy nem, akkor beirja idegesen caps lock al hogy kidob vagy nem...

gyáva csíra... :)

2011. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

16:38


kokszos vagy?

2011. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor soha többé nem megyek nők közelébe inkább leélem az életemet egyedül mert látom ez az ára a párkapcsolatnak.
2011. okt. 5. 16:54
 16/22 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú válaszolok remélem ennek örültök. Főleg a lányok.
2011. okt. 5. 16:54
 17/22 kovpet ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi vagyok, hogy hányan verekedtek már a válaszolók közül élesben.


Aki olyankor nem fél, az vagy hülye vagy hazug :)

2011. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én élesben verekedtemés vertek is meg!!!

Volt amikor korházba vitte hogy összevarják a fejemet!természetes ha félsz, de ez legalább megnyomja az adrenalint és nem érzel tőle semmit!!!Érdemesebb bátrabbnak lenned!A rosszindulat csak azért van mert tényleg olyan dologra vársz választ amit mi sem tudunk neked megválaszolni!!!A csajnak meg nem muszály ezt elmondanod!Elöbb hagyd hogy megszeressen!És senki ne lássa rajtad hogy félsz !Az nagyon sokat segít!

Üdv!

2011. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 napietus ***** válasza:

"Akkor soha többé nem megyek nők közelébe inkább leélem az életemet egyedül mert látom ez az ára a párkapcsolatnak."


ha másért nem, az ilyen szintű önsajnáló nyafogás miatt tuti szakítanék veled.

2011. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu válasza:

29 és nő! :) Azért jó néha olvasgatni a válaszaid... :)

2011. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!