Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel ki fog dobni ha megtudja félek a verekedéstől más férfivel?

Figyelt kérdés
Csak ez a baj.
2011. okt. 3. 06:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%
én kidobnálak.. :D nehogy már én védjem meg magam.. abban volt már részem ex-részről,hát köszi nem.. :D
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A sok idióta megmondóember.

Kíváncsi lennék ők mennyire lennének bátrak, mikor egy négy fős cigánycsapat este az utcán belé köt.

Ilyen helyzetek nem olyan ritkák és természetes ha fél az ember. Aki nem, az hülye. Majd megtanulja, kivéve ha halálra késelik.


Nem azt mondom, hogy folyton félni kell. Tudni kell felmérni az erőviszonyokat és kiállni magadért, tanulj önvédelmet, az is nagyon hasznos és legyél magabiztos, higgy magadban. De ettől függetlenül néha jobb kerülni a helyzetet mert akár az életed is múlhat rajta.


A legjobb bunyó pedig az amit elkerülsz.


"The best fighter is someone who never has to fight because they control the situation." - Bruce Lee

2023. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!