Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha van egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy csaj aki tetszik nektek, akkor minek féltek közeledni hozzá? Vagy hogyan közelednétek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

azért félek mert nemvagyok olyan nagy arc h csak úgy leszólítsam azonnal, nagy vszínűséggel elkérném az msnjét majd később a tel. számát és utána már lehet oldódnék (:

18/F

2009. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy olyan lányhoz megy oda akit nem érdekel és elküldi(barátok elött kínos inkább).Én például ha látom egy lányon, hogy tetszek neki odamerek menni beszélgetni vele, de álltalában nem várok arra hogy valaki elkezdjen nézni:Dés szerintem ezzel mindenki így van, aki már odamer menni egy lányhoz.Ezzel az a baj, hogy nem lehet tudni hogy veszi a te közeledésedet, és van olyan aki ha mondjuk nem jösz be neki rosszindulatúan kezeli(vagy oylan a kedve, vagy simán csak egy hülye bunkó).Meg kell azt tanulni, hogy a magabiztonságodat ne csökkentsék az ilyen típusú hölgyek.Nehéz dolog tudom, de az élet is az.Hajrá:)
2009. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy csaj vagyok!De ha már régóta msn-ezünk,akkor minek nem mer odajönni hozzám?Nem enném meg!Meg már ismer!!!
2009. ápr. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!